Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1436 Kč
Naše cena: 957 Kč Ověřit dostupnost

Obrazový válec Safeprint 42102802 kompatibilní černý pro OKI B410/B430/B440 (25000str./5%)Kompatibilní tonerová kazeta SAFEPRINT pro OKI B410/B430/B440 (42102802/drum/25000K) Díky příznivé ceně a vysoké spolehlivosti jsou kompatibilní tonery Safeprint oblíbenou volbou našich zákazníků. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Tonerové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta do 7 dnů Vzhledem k použitému způsobu výroby dle ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a norem výtěžnosti kazet a vzhledem k používání nerecyklovaných, ale vždy nových interních komponent, poskytujeme na tonerové kazety záruku 36 měsíců. Dále Safeprint garantuje a přebírá v případě dodávek alternativního spotřebního materiálu SAFEPRINT automaticky veškeré platné záruky za tiskárny a kopírky, včetně poskytování záručního a pozáručního servisu na tato zařízení. Jedná se o vysoce kvalitní kompatibilní spotřební materiál.Technické informace:Pro výrobce: OKI Barva náplně: Černá Náplně a tonery: Alternativní válce Počet výtisků při 5% pokrytí: 25000

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Antonín Kokšal, Řásná:
Když jsem vybíral , neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem kladl především na vyhotovení, použití a termín zaslání. Se vším mi vyšli v eshopu vstříc, byl jsem až nadšen etickým a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento doporučím rodině. Perfektní obchod, jsem spokojený.

Kateřina Vartová, Kostelec u Heřmanova Městce:
Vyzkoušela jsem už šest podobných výrobků a se žádným jsem nebyla spokojena tak jako s . Vřele doporučuji! Při výčtu pozitivních funkcí jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že výrobek bude umět polovinu z vyjmenovaných vlastností. K mému převelikému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nepřišla jsem na jedinou chybu, za mě jasná volba.

Michal Paskuda, Malé Přítočno:
S manželkou jsme sháněli kvalitní do naší kuchyně. Hledali jsme dobrý , který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a příjemné jednání.

Václav Starůstka, Čečelice:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu zda skutečně mají na skladě. Byl jsem opatrný, ale bylo to zbytečné, za 3 dny mi doma zvonil kurýr. Perfektní rychlost doručení.

Kristýna Prejzková, Smržov:
jsem si pořídila na tomto e-shopu. A má spokojenost? Já i mnoho jiných uživatelů hodnotíme jako plus zanedbatelnou energetickou náročnost, slušné příslušenství, nehlučný chod. Co ale nebylo součástí balení, byl manuál na použití v češtině, a specifické díly není možné vyměnit. Navzdory tomu celkově hodnotím na výbornou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze

Marek O: Jsem ráda, že to mám

Denisa Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Anna P: nemá chybu

Daniela P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Simona S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt