Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč Ověřit dostupnost

Inkoust Safeprint BX20 kompatibilní černý pro Canon Fax B210c, B230c, B160, B180c, B215c, Multipass C20, C30, C50, C75 Kompatibilní inkoustová kazeta SAFEPRINT pro Canon Fax B210c, B230c, B160, B180c, B215c, MultiPass C20, C30, C50, C75 (BX20 /bez čipu/Black/40 ml ) Nová inkoustová kazeta, nejedná se o plňenou. -Vysoká úspora nákladů na tisk -Kvalitní kompatibilní spotřební materiál vyrobený v ČR -Inkoustové kazety vyráběny dle norem ISO -Certifikát výtěžnosti (garance minimálně stejné kapacity jako u originálu) -U výroby jsou používány vždy nové komponenty -Záruka 36 měsíců (minimální poruchovost) -V případě závady výměna kus za kus -Záruka proti poškození stroje -Pokud není skladem obvyklá dodací lhůta 5-7 dníTechnické informace:Pro výrobce: Canon Náplně a tonery: Alternativní inkousty Barva náplně: Černá

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Marie Pavličíková, Uherský Brod:
mi koupil přítel k svátku. Byla jsem celkem zaskočená. Takové překvapení si jen tak nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S lehkou nedůvěrou, ale přece teda jsem otestovala. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než udělal radost.

Zuzana Zvolenská, Nový Vestec:
Dlouho jsem přemýšlela, jestli€zda si mám pořídit. Cena se mi zdála velice vyšší a jsem docela opatrná. Když mně zakoupení schválil i manžel, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej dodala za čtyři dny a mé první překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Nedočkavě jsem vybalila z balíčku a vyzkoušela. Prostě to nemá chybu a když mi manžel řekl, že mi jej zaplatí a daruje k vánocům, měla jsem okamžitě moc krásný den.

Matyáš Csicsó, Brníčko:
K mému pracovnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se říká, si osladil život. Kamarádi mi doporučili , mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na první pohled líbil a je cenově příjemný, po chvilkovém váhání jsem si ho zakoupil. Musím říci, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je úžasný. Mám z něj obrovskou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze

David B: tak jsem to dostala aje to super

Tadeáš Ř: Přišlo to celkem rychle

Sabina B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tereza C: děda je z dárku je nadšený

Kristýna H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt