Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 564 Kč
Naše cena: 376 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 32GB Class4Kapacita - 32 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 32GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Aleš Lenfeld, Boží Dar:
Mnohokrát jsem už naletěl. Často se nechám ukecat a pořídím něco, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o , nenapadlo by mě, jak moc jsem se mýlil. Ze začátku jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tak kvalitního, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává moc často a právě proto jsem tak překvapen.

Kateřina Porupková, Valeč:
Co víc chtít, než právě luxusní , kdyby podobných bylo víc, okamžitě by se krásně žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu poznat a tak doporučuji dál. Neustálé užívání je celkem radost, ano, mám ráda modely, které nejsou jenom výrobkem nebo průmyslovým zbožím. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Richard Gronský, Klešice:
Perfektní zboží, z mé strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s em, který jsem si zakoupil. Hodněkrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo balíček doručen poškozený, ale ten váš byl doručen úplně v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně našel. Jsem rád, že mohu prohlásit, že jsem s nákupem u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jistý, že až budu objednávat za měsíc, určitě se k vám vrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 71 hodnotících

Diskuze

Nikola M: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michael H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marek Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Viktor H: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jonáš D: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt