Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Paměťová karta Adata MicroSDHC 16GB Class4Kapacita - 16 GB Rozměry - 15x11x1.0 mm Hmotnost - 0,25g Kompatibilita - mobile phone, PDA Certifikace - FCC, CE, BSMI, VCCI Rychlost čtení - 10~14 (MB/s) Rychlost zápisu - 2~5 (MB/s) Třída - Class 4Technické informace:Karty: micro SD/SDHC Kapacita: 16GB Rychlostní třída: Class 4 Čtení (MB/s) : 14 Zápis (MB/s): 5

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Viktorie Szalková, Tisová:
Nutně jsem chtěla tento velmi okamžitě poslat a měla jsem dost speciální přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená profesionálním přístupem. je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Manžel je spokojený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní eshopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě více příjemnější.

Nela Ligocká, Podomí:
Netuším, jak moc si dopřávají tyhle věci dámy, ovšem já si nemohla pomoct. se mi opravdu zamlouval a měla jsem dojem, že by se mi mohl hodit. A skutečně jsem uvažovala správně. V současnosti na něj nedám dopustit. Prvotřídní kvalita, nadprůměrné zpracování, jednoduše jedním slovem bomba a kdo něco podobného hledá, tomu můžu s čistým svědomím tenhle doporučit.

Petr Kubiček, Horní Bečva:
Dostal jsem jako dárek, ale přesto jsem nadšený. Ono se povídá, že darovanému koni na zuby nekoukej, ale tady ani na nic čumět nejde. Lehký jednoduchý vzhled, žádná chybovost. Zkrátka dokonalý produkt, který mi udělal ochotně radost a doporučuji přátelům, kteří váhají nebo se rozhodují mezi více druhy. Zvolte jistě tenhle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 58 hodnotících

Diskuze

Oliver S: je to fajné

Viktorie M: Je to dostatečné?

Klára S: děda je z dárku je nadšený

Emma V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jonáš K: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt