Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 735 Kč
Naše cena: 490 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 35.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jonáš Grasser, Orlík nad Vltavou:
jsem viděl napoprvé u kamaráda na přednášce z biochemie. Ihned jsem si uvědomil, že nevypadá zle. Tak jsem se s kamarádem chvíli bavil. Byl nadšený, proto jsem učinil stanovisko, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si finance, objednal si ho a dneska už můžu říct, že si dotyčný nevymýšlel. Opravdu kvalitní zboží a já jsem velmi nadšený, že jsem si ho zakoupil.

Natálie Hranická, Dunice:
Chtěla jsem otestovat zdravější variantu a krásně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou tvarohu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

Sebastian Studnař, Radkovice:
dorazil ve stoprocentním stavu a ve smluvený termín. Bohužel dle popisu, měl přijít ve speciální krabici, což ale chybělo. Kdyby se nejednalo o prezent, asi bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, ale i tak domluva byla bezproblémová. Omluvili se mi a okamžitě mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych však změnil, je výběr dopravců. Eshop preferuje jedinou firmu, která si účtuje balné. Další peníze navíc.

Hana Janderková, Humpolec:
Připravovala jsem se na hory a nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, skladný, příjemný. Zvládne i silnější využívání, delší transport a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou šťastného návratu i z té nejvzdálenější výpravy.

Michal Kubeška, Otmíče:
Již kdysi jsem chtěl podobný produkt objednat. Když jsem pak narazil na internetový obchod s , najednou nebylo nad čím nadále váhat. Skvělá komunikace ze strany e-shopu, všechno se uskutečnilo stoprocentně takovým způsobem, jak jsem očekával. za pár dní doručili a od toho momentu ho každý den k plné spokojenosti používám. Má však malou vadu: Nebudete se ho chtít vzdát ani na minutu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze

Simona K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Emma P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Samuel P: 110 % spokojenost

Alena V: já jsem to prostě chtěla

Ondřej D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt