Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 354 Kč
Naše cena: 236 Kč Ověřit dostupnost

Podstavec pod květináč na kolečkách - čtvercový.Technické údaje:výška výrobku: 8cmšířka výrobku: 30cmhloubka výrobku: 30cmhmotnost výrobku: 2kgmateriál: borovicebarva: přírodníObsah balení:1x Podstavec pod květináč 30x30cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Michal Budík, Zadní Střítež:
Ihned mě upoutal pěkný design tohoto webu. Kvalitně byla zpracována nabídka, produktové fota, popisy, zkušenosti. Bohužel jsem si nevěděl rady s výběrem , z toho důvodu jsem zavolal do společnosti. Komunikace byla rychlá, příjemná. Velkým lákadlem byla poukázka na totožný za jinou cenu. Prodejce opravdu doporučuji jak kvůli nabídce, tak dopravě.

Matěj Romančík, Újezd u Sezemic:
Hezká i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak tři zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 2 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní dva na dva je tradiční a napínavé. Bitva s 2-3 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu známých či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). mají vydařené ilustrace, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte pravidla, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to týdny cvičení. :D

Kamila Flachsová, Řenče:
Potřebovala jsem nějakým stylem udělat dojem. Prostě jsem chtěla ideální restart. Když jsem na jedinečnou náhodou narazila, první co mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A má intuice mě pomohla. Od té doby jsem sama se sebou fakticky spokojená a cítím, že změnu vnímá i moje okolí.

Samuel Vaculčík, Horní Kamenice:
Vše proběhlo zcela v pořádku. jsem objednal za jednu z nejlevnějších cen. Přišlo v zcela perfektním stavu, navíc rychlost doručení byla opravdu závratná a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní kurýr. Jsem opravdu uspokojen a chci tento produkt doporučit snad asi všem. Navíc v Eshopu vstřícné jednání a hezká komunikace je dalším plusovým poznatkem. Suprové a děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 44 hodnotících

Diskuze

Antonín Ř: Celkem jsem spokojený.

Kamila B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Anna N: já jsem to prostě chtěla

Václav F: tak jsem to dostala aje to super

Patrik F: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt