Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1013 Kč
Naše cena: 675 Kč Ověřit dostupnost

Dřevěný květináč z borovicového dřeva.Technické údaje:výška výrobku: 41cmšířka výrobku: 40cmhloubka výrobku: 40cmhmotnost výrobku: 3kgmateriál: borovicebarva: mořenározměr balení: 41x41x15cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x květináč KOSTKA - 40x40cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Daniel Lahučký, Čelčice:
Objednat je dobrá volba. Používám ho už několik týdnů a vidím jen samá výhody, prostě jsem doslova ohromen. Nad pořízením jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě pozitivní recenze ostatních přesvědčily a jsem spokojen. Má následující volba bude stejná. Vždy je lepší vsadit na jistotu. Zvlášť v dnešním času.

Barbora Jansová, Jenštejn:
Netuším, jak často si pořizují tyhle věci ženy, ale já jsem prostě musela. se mi vážně zamlouval a byla jsem toho názoru, že by se mi doma mohl hodit. A skutečně jsem přemýšlela správně. V současnosti na něj nedám dopustit. Prvotřídní kvalita, velká odolnost, prostě jedním slovem paráda a kdo něco takového hledá, tomu můžu bez okolků tenhle doporučit.

Petra Hábová, Pošná:
Po jsme s přítelem pokukovali už nějaký čas. Pořád jsme se však nemohli vybrat. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a rozhodně nelitujeme. Přestože máme jen pár týdnů, už teď vím, že jsme objednali dobře, více než správně a jsme naprosto spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze

Oliver M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikolas S: Jsem ráda, že to mám

Matouš A: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marie V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Barbora V: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt