Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 786 Kč
Naše cena: 524 Kč Ověřit dostupnost

Ratanová metráž (umělý ratan), vhodné např. pro zakrývání balkónů. (cena za běžný metr) Nabízíme metráž o různé šířce: šířka: 1 m barva: sv. hnědá RD1Technické údaje:Obsah balení:1x RATAN metráž - RD1 - 1 m

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Pavel Špachman, Pavlovice u Přerova:
Naprosto perfektní , rok jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží fakt hodně, nekousne se, a vypadá docela hezky. Určitě mi ulehčil velmi starostí, a jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat. Sháněl jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za hezkou cenu předlouho marně, až jsem našel na váš krám. Velmi mě oslovil popisek u , proto jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se solidní a velmi dobrou obchodem.

Amálie Pavelčáková, Zábřezí-Řečice:
Vybírala jsem dárek k svátku pro moji matku. Měla jsem nějakou ideu, ale nedokázala jsem vybrat to nejlepší. hodný prodejkyně ve vašem obchodě mi poradil. Obdržela jsem dobrý tip, za který jsem moc vděčná. se babičce moc líbil a dnes po pár měsících je pořád velmi spokojená. Balík mi přišel za tři dni, jak jsem hledala, protože jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Skvělá a profesionální jednání.

Radek Mrvík, Syrov:
Dostal jsem ho od kamarádky. Já sám bych si předtím nikdy nepomyslel, že by mi chtěl pomoci. Moje osobnost bylo lepší než já, i když jsem v vevnitř sebe docela trpěl. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na rytíře. Jsem milence vděčný, protože díky jí jsem zkusil a zjistil, že pracuje a není důvod mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegyni z práce, která se mi svěřil se podobným zádrhelem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 82 hodnotících

Diskuze

Veronika K: já jsem to prostě chtěla

Vanesa D: Ideální k osmnáctinám :)

Rozálie S: děda je z dárku je nadšený

Anežka N: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sára M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt