Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 3896 Kč
Naše cena: 2597 Kč Ověřit dostupnost

Dřevníkv medové impregnaci.Technické údaje:barva: medová+impregnacemateriál: boroviceváha výrobku: 45kgdélka výrobku: 60cmrozměr balení: 170x80x9cmvýška výrobku: 168cmšířka výrobku: 130cmObsah balení:1x DŘEVNÍK

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kamila Hrabovská, Janůvky:
, který jsem od Vás obdržela po dvou dnech od zakoupení, se mi hodně líbí a mohu o něm mluvit jen v pozitivních variantách. Používám jej již více než týden a jsem naprosto spokojená, zatím se mi nepoštěstilo objevit jedinou chybičku. Už na první pohled je jasné, že se jedná o hodně kvalitní zboží. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {známým s čistým svědomím doporučovat.

Roman Vršan, Prodašice:
Přál jsem si udělat radost manželce k svátku. Vůbec jsem však neměl konkrétní představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a nalezený je perfektní. Manželka byla nadšená. Překvapivě jsem ještě ušetřil. Jistě u vás zase v budoucnu něco zakoupím, vše proběhlo naprosto hladce, až jsem byl sám překvapený.

Anna Haramiová, Luboměř:
se mně líbil, měl neopakovatelné recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za rozumnou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho tatínkovi

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 71 hodnotících

Diskuze

Ema P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Ema V: nemá chybu

Julie Ž: dobré

Samuel J: tak jsem to dostala aje to super

Denisa V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt