Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 747 Kč
Naše cena: 498 Kč Ověřit dostupnost

Karimatka samonafukovací Technické údaje: balení v široké slabé roli stačí povolit ventil a karimatka se sama nafoukne je možné napomoci rychlejšímu nafouknutí ústy, popřípadě tím lze docílit větší tuhosti karimatky karimatku lze přeložit napůl a srolovat pro úsporu místa tloušťka 2,5 cm rozměr 188 x 56 cm hmotnost 1,05 kg rozměr obalu - 57 cm délka, průměr 12 cm vhodná na kempování proti gumotextilním lehátků má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti, proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Michal Pergl, Pecka:
Není nic lehčího než objednání tohoto stačí pár kliknutí a do třetího dne máte doma balíček z touhle radostí. Je to skvělá věc, kterou jsem si chtěl objednat už hodně dlouho, ale vždycky jsem váhal. Přemluvila mě přítelkyně. Mám ho dva dny a zatím všechno v pořádku a moje nadšení neupadá. Rychlé doručení, lehké pořízení, hodně šikovná věc.

Jakub Burket, Knyk:
Fakt príma věcička, tohle se zcela jen tak nepotká. Můžu to všem vřele doporučit, takový jsem sháněl na internetu velmi dlouho, ale vždy měl nějakou chybu ? vyšší cena, špatná kvalita, nebo chyby s dodáním zásilky... Každopádně toto je prostě príma, a jsem po všech směrech spokojený. Tento můžu rozhodně doporučit známým, kteří něco podobného hledají.

Martin Chobot, Lipno:
Já jsem online obchodům, reklamám a všem podobným legracím odpradávna odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si výrobky nemohl dovolit, ale nevěřil jsem. Takže vás asi nešokuje, že jsem si nekoupil z vlastní vůle, ale objednala mi ho žena jako dárek. Po té, co jsem si ho pořádně otestoval, tvrdím, pletl jsem se. Tohle je velmi dobrý pomocník a mrzí mě jenom jedna věc, konkrétně, že jsem si produkt nezakoupil již předtím.

Adam Nemerád, Písečné:
Chtěl jsem překvapit přítelkyni hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání,   mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem očekával. Dcera má největší radost a já s ní, děkuji.

Alena Petláková, Boršice u Blatnice:
Od doby, kdy jsem objednala, jsem se nemohla dočkat, až dorazí. Líbila se mi komunikace s obchodem, kdy mě průběžně informovali o stavu nákupu. Člověk ihned vidí, že si ho jako zákazníka váží. K tomu jsem platila předem, takže informace o přijetí platby pro mě bylo moc uklidňující. Teď už mám skoro měsíc a nemůžu si stěžovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze

Laura J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Simona F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Simona R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kateřina B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Natálie Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt