Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 332 Kč
Naše cena: 221 Kč Ověřit dostupnost

Závaží k činkám chromované, 1 x 2,5 kg, průměr otvoru 30 mm.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Alena Šlosarčíková, Pozďatín:
Zcela bezkonkurenční , díky kterému jsem stále svěží a mladistvá. Používám ho čtyřikrát týdně a cítím se velmi lépe a silnější. Jediné vrásky, které nyní mám, jsou od smíchu. Jednoduše bych řekla používání kterékoliv kamarádce, která se chce být vílou pro svého krále. S je to snadné.

Filip Paruza, Benešov nad Ploučnicí:
Doporučuji všem, kteří rádi nejraději a řeší velikost kufru auta při balení všech potřebností jako je stan,spacáky, karimatky, kempingový stoleček s židličkami, oblečení, kola a pod. Toto je osobité řešení - vše zabaleno v krabici, který je po rozložení stolečkem.

Šárka Johanisová, Bílovice:
Už jsem starší, a s technikou si dost nerozumím, tak jsem při nákupu vašeho velmi ocenila zejména to, jak jednoduché je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až do kanceláře. Pošťák mi pak všechno důležité pověděl, takže po zlých zkušenostech z jiných eshopů jsem plně spokojená jak s kvalitou výrobku, tak i s tím, že pomáháte vstříc i technicky méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chtěla poděkovat, a taky pochválit , který mi byl poslán, je tedy perfektní.

Štěpán Kotner, Olbramovice:
Dohledal jsem v tomto eshopu jednu z těch levnějších cen , který jsem sháněl. Proto jsem zakoupil, jelikož se mi líbil design stránek, na kterých bylo hned vidět, co zákazník objednává. Doručení produktu bylo obratem, bleskové a bezproblémové, takže jsem byl o to více spokojen. S celým procesem nákupu jsem hodně spokojen a model je vážně nejvíc. Můžu jen doporučit komukoliv.

Kateřina Šturmová, Kadov:
Tento určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si zakoupila rovnou dva kusy a jsem s nimi zcela ráda. Vzhled i objem odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl žádný problém. Používám je střídavě a pořád vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i dále a objednám další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, protože dosud fungují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze

Jiří Š: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jonáš M: Celkem jsem spokojený.

Anežka J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jaroslav H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Aneta H: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt