Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

Sada chráničů kolen, loktů, zápěstí, vel. M - závodní typy značky BROTHER. Chrániče splňují veškeré nároky na ochranu končetin a jsou atraktivní svým vzhledem. Plastové části jsou ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.Tato sada chráničů je doporučená pro jízdu na kolečkových bruslích, skateboardech . K sadě chráničů doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti přidat vhodnou helmu. Dodáváme s červenými nebo modrostříbrnými proužky, viz foto. Určeno pro bruslaře o výšce 155 - 170 cm.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Dominika Pribulová, Otrokovice:
Jestliže by mi před časem někdo řekl, že si produkt pořídím, nejspíše bych byla proti. Jenomže když se nám s mužem narodila dcera a já byla na mateřské, hodně jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet různé nové věci. A zaměřila jsem se právě na . V současnosti bych tvrdila, že jsem měla kliku. Z důvodu, že to je věc, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a doporučuji ji i vám.

Josef Planka, Opatovice:
Ve své práci hledám vypadat celkem dobře, protože se denně vídám s zákazníky. Mým cílem je získat první dojem ihned na prvním jednání. Nejen v tomhle ohledu mi moc pomohl. Cítím se mnohem víc jistě a také tak hovořím. Díky němu jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom nemalý díl. Jsem spokojený jako už dlouho ne.

Eliška Tlašková, Vacov:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v televizi ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to celé podvod na důvěřivé blázny. Ovšem otec mě kdysi řekl, abych vyzkoušela . Stavěla jsem se k tomu ne úplně pozitivně, ale musím povědět, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Viktorie Wojnarová, Olešnice:
Mým hlavním problémem je roztěkanost. Než se pro někoho rozhodnu, trvá to strašně dlouho. Umím vybírat i několik dní. Porovnávám schopnosti, pročítám recenze, zkušenosti ostatních uživatelů a hlavně se dotazuji prodavače. Na tenhle jsem našla mnoho pozitivních recenzí, ale pro jistotu jsem ještě několikrát psala do obchodu. Nyní se přiřazuji k frontě rozverných zákazníků a také děkuji prodejci za ochot mi vše vysvětlit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze

Vanesa S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Johana H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktor Š: Přišlo to celkem rychle

Jiří J: tak jsem to dostala aje to super

Kristýna P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt