Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 339 Kč
Naše cena: 226 Kč Ověřit dostupnost

Rukavice na posilování s výstuhou dlaní. Lehce pružný hřbet rukavice. Velikost XL. K dispozici v barvě modré.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Rozálie Grácová, Vizovice:
je pomocí měkkému materiálu a trendy vzhledu ideální jak pro víkend, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Přítelkyně mi ho chtějí vzít, protože pomocí němu jsem viditelná a vynikne přesně to, co vyniknout má. Cením si na něm i to, že je lehce sehnatelný a když potřebuji další, není problém ho objednat. Doručení běžně proběhne do dalšího dne a jsem o něm informována přes emailu předem.

Barbora Badžová, Smržovka:
Celkem luxusní věc, neočekávala bych zrovna dnes, že se mi při mém rozpoložení podaří tak skvělý nákup. Za nízkou cenu si pořídit , který je již na letmý pocit vydrží, správně fungující, a taky krásně vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo objednat za tak skvělou cenu a s možností levného doručení až domů, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu pozítří něco poptávat, budu nakupovat opět u vás.

Karel Czinege, Těšetice:
Já jsem rád. Jedná se už u můj třetí model a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem konzervativní, ale když mi něco líbí se, pořizuji to dokola a dokola. Mám strach, že bych při koupi něčeho podobného byl zklamaný. Tento mi vyhovuje svou velikostí, hodnotou a designem. Pozitivně hodnotím vzhled, který se však za dobu vývoje hodně změnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze

Jonáš B: 110 % spokojenost

Viktor C: Celkem jsem spokojený.

Oliver Z: funkční výrobek

Kateřina O: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Valerie H: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt