Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 375 Kč
Naše cena: 250 Kč Ověřit dostupnost

Kondiční zátěž - 2 x 2 kg   Kondiční zátěže 2 x 2 kg , balení v blistru. Upínání na kotníky pomocí stahovacích pásků na suché zipy. Zpevněný materiál OXFORD 600 D zaručuje odolnost proti potrhání látky nebo švů a vysypání zátěže. Vhodné pro kondiční cvičení případně pro běh se zátěží. Dodáváme v barvě červené.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Michal Bystřičan, Onšov:
, který nabízíte, jsem poptával jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se píše internet snese všechno a cena se mi zdála být nízká. Svůj názor jsem poupravil po rozbalení zásilky. Moderní design, lehce čitelný a srozumitelný manuál k použití a především model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Vynikající, všem doporučuji.

Alžběta Andresková, Hrabišín:
Super , který vydrží opravdu moc. Kupuji si je podle chuti, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a dcera mě chválí

Adéla Hrušecká, Bedihošť:
u nás v kanceláři jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to aspoň zkusit. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám sama zkušenost. Navíc ta investice není tak vysoká. Nelituji ani kačky, kterou jsem za utratila. S pozitivními komentáři jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si zakoupily další pět.

Eliška Hastrdlová, Železné:
Koupila jsem si a byla jsem velice překvapená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle funguje. Mám ráda hezké a super věci, které vynikají vysokou odolností a vydrží. Velice mě potěšila radost také prakticky bleskurychlá rychlost doručení, protože jsem na doručení opravdu spěchala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze

Jaroslav P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Patrik H: Přišlo to celkem rychle

Laura M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Eliška S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktorie L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt