Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 542 Kč
Naše cena: 361 Kč Ověřit dostupnost

Kolečkové brusle roztahovací, 4 velikosti v jedné, 2 přezky, PU kolečka - transparentní, ložiska 608 Z. Na fotografii jsou zobrazeny brusle větší velikosti - brusle o velikosti 29-32 mají pouze 3 KOLEČKA! Určené pro malé děti. Brusle mají pevný skelet, který dobře drží nohu v kotníku. Tím se dítě snáz v začátcích naučí bruslit. K dispozici v barevném provedení - ( zleva ) STŘÍBRNO-ČERNÉ, STŘÍBRNO-MODRÉ a SVĚTLE-MODRÉ. Barvu bruslí prosíme specifikovat v poznámce objednávky! Brusle mají POUZE TŘI KOLEČKA!

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Nela Haová, Lobodice:
Od té doby, co jsem s mimčem, objednávám často přes net, je to pohodlnější, než se s miminem tahat po obchodech, nebo si zařizovat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždycky najdu zboží, které chcei. Narazila jsem tam i na tento , a to mě jen přesvědčilo v tom, že nakupovat u vás je psrávná volba. Nemůžeme si jej s miminkem vynachválit.

František Kozák, Čakovičky:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost obdržení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Nedávno jsem kupoval přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Sebastian Usnul, Čestice:
Nejsem velký příznivce jakýchkoliv novinek. Ale jsem shlédl u známého a jen tak nezávazně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm známý vydrží povídat celé dny. A to je to jinak celkem tichý člověk. Říkal jsem si, že když to tímto způsobem "chytlo" jeho, mohl bych si objednat taky.  A udělal jsem dobře. Ani po půl roce toho nákupu nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze

Eva K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikol D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Linda O: Je to dostatečné?

Karolína K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sára B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt