Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1074 Kč
Naše cena: 716 Kč Ověřit dostupnost

Květináč 6-ti úhelný -rozměr:ø51x28cm.Technické údaje:výška výrobku: 28cmšířka výrobku: ø51cmhmotnost výrobku: 9kgmateriál: borovicebarva: impregnaceObsah balení:1x Květináč 6-ti úhelný - VELKÝ

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Eliška Podobská, Zbinohy:
Jsem už starší paní a v nových věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal a otázal se mě, jestli bych jej také nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho objednal} a včera ráno dorazil. I toto poděkování Vám za mě píše dcera, kladla jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji mnoho zdraví a štěstíčka.

Alžběta Špádová, Rajhradice:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to někdy levnější a jsou výrobky, které člověk na vesnici ani jinak nekoupí. O koupi jsem přemýšlela už docela dlouho. A kámoška mě doslova ukecala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za pár dnů dorazil. Užívám ho už čtvrtý měsíc a jsem neodolatelně nadšená.

Markéta Vokalová, Otov:
Za tento dávám největší palec nahoru. Opravdu mě udělal radost a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako překvapení k svátku, kdy jsem si ji po vyzkoušení chtěla objednat i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento produkt a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám pěkně pracuje, pokud vím, nikdo s ním neměl doposud nijaký problém.

Dominik Zamykal, Kynšperk nad Ohří:
Hodnotím jakožto zahradní uživatel (porovnání). Celkově se jedná o roztomilý s řadou dobrých funkcí, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi oceňuji jeho bleskurychlost a možností přizpůsobit si ovládání svým potřebám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 64 hodnotících

Diskuze

Laura L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kamila C: nemá chybu

Tereza H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Dominika P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Julie P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt