Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 288 Kč
Naše cena: 192 Kč Ověřit dostupnost

Kondiční zátěže 2 x 1 kg Technické údaje: balení v blistru upínání na ruce pomocí stahovacích pásků na suché zipy vhodné pro kondiční cvičení případně pro běh se zátěží k dispozici v barvě šedé.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Antonín Hauke, Štítná nad Vláří-Popov:
Parádní věc, z mé strany panuje zcela spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s em, který jsem si objednal. Častokrát se mi stalo, že mi byl balíček, nebo výrobek doručen znehodnocený, ale ten váš byl doručen úplně v pořádku, správně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že můžu říci, že jsem s objednávkou u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat za měsíc, jistě se k vám vrátím.

Anežka Littová, Bousín:
Chvíli jsem měla chmury, protože můj přítel mi horlivě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí často. Ale určující v mém případě byla cena. Tento stál levněji a přesto, že ho známý hanil, já jsem úplně spokojená. Potom i on řekl, že tento výrobek je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, poněvadž jsem díky svému úsudku výrazně ušetřila.

Aleš Frűhauf, Vincencov:
jsem objednal po důkladném rozmýšlení. Věnoval jsem docela dost času porovnání s podobnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mohu chtít. Cena i popisované vlastnosti mi podle údajů na e-shopu vyhovovaly. A musím povědět, že mě to ani trochu nezklamalo.  S jsem velice spokojený a jistě bych ho doporučil i ostatním nakupujícím.

Denisa Rochlová, ČESKÉ BUDĚJOVICE:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí z části z něčeho co dýchalo a mělo maminku a tatínka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze

Josef H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kateřina O: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jakub J: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Hana F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Valerie F: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt