Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 392 Kč
Naše cena: 261 Kč Ověřit dostupnost

Čelová svítilna 21 LED světel s upínacím popruhem na hlavu Technické parametry: napájení 3-mi tužkovými bateriemi svítivost mnoho hodin dle kapacity baterií možnost nastavení směru svícení možnost blikání namísto stálého svícení Obsah balení: 1 ks v blistru

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tomáš Šanda, Horní Třešňovec:
Byla to výhodná nabídka. Podobné věci prozkoumávám na netu a v reklamách už dlouho, ale takhle levnou cenu jsem u fakt ještě nezahlédl. Věděl jsem, že je produkt hodně bytelný, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchle super podmínek ztratit. Neváhal jsem ani hodinu a udělal jsem vhodně. Už dlouho mi nic neudělalo velkou radost.

Jana Schneiderwindová, Vranov:
jsem si prvně koupila na jaře. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nebylo. Tahle krabička je totiž naprosto miloučká! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně stále. Před týdnem mi přišel další kus pro maminku a ta je z toho taky nadšená. Určitě hodlám kupovat další.

Veronika Bělochová, Naloučany:
K mohu jen napsat, že jeho účinky jsou téměř dokonalé. K dispozici je v mnoha příchutích, které lze koupit v běžném krámě. Spojuje v sobě bezvadnou chuť s šetrným a také účinným vlivem na mé rozpoložení. Tyto účinky si pochvaluji nejen já, ale i můj maminka.

Veronika Sluštíková, Nové Hamry:
Protože preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém nakoupit si produkty v normálním obchodě. Navíc výběr je hodně omezen, ceny bývají nadsazené, a tak jsem našla na netu obchod, který se zaobírá tímto designem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla nerozhodná ohledně , zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi milá paní - slečna vysvětlila, z čeho se skládá, na co se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doručení je kapitola sama o sobě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze

Sebastian S: Jsem ráda, že to mám

Denisa T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Filip K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Šimon T: tak jsem to dostala aje to super

Jaroslav A: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt