Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 305 Kč
Naše cena: 203 Kč Ověřit dostupnost

Držák basicXL je výborná možnost upevnění pro váš PDA, mobilní telefon nebo MP3 přehrávač na vaše jízdní kolo. Montáž držáku je velmi jednoduchá a zajistí pevné uchycení a snadné ovládání vašeho přístroje při jízdě na kole.Parametry:Rozsah: 35-83 mmUpevňovací systém s gumovou vložkou na řidítkaNastavitelný

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Barbora Mühlbauerová, Selmice:
Připravovala jsem se na víkend a nemohl chybět v kufru. Šikovný, skladný, pohodlný. Vydrží i větší využívání, delší dopravu a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou šťastného cesty zpět i z té nejvzdálenější cesty.

Filip Martinát, Orlík nad Vltavou:
Chtěl jsem potěšit dceru hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání,   mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Babička má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

Josef Student, Žabčice:
Musím teda říct, že k jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, ihned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Kristýna Bořková, Blažejov:
Mudrovala jsem, co je pro mě správnou volbou. I přesto, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si objednala . Hlavně proto, že se zdál za uvedenou cenu dobrý. Zjistila jsem si jeho dostupnost a nakonec zakoupila. Jsem víceméně spokojená. Sice bych byla raději za sytější barvu, ale to je maličkost. Důležité je, že splňuje to, co splňovat má.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze

Amálie B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jiří O: funkční výrobek

Miroslav B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Viktorie V: Je to dostatečné?

Adam B: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt