Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1347 Kč
Naše cena: 898 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlné rekreační běžecké boty SKOL 408 s měkkou vnitřní výstelkou a s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella.  Technické informace:   Rekreační Měkká vnitřní výstelka s PU podrážkou na vázání NNN - Rottefella. Překryté šněrování pružným neoprénem na zip. Velikost 40. Barvu bot prosíme specifikovat v poznámce objednávky Obsah balení:   1 běžecké boty

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Michael Borovský, Borová Lada:
Při svého volna jsem promrhal kvantum víkendů hledáním informací a srovnáváním jednotlivých parametrů. Z mého přehledu mi vyšel nejlépe, a tak výběr padl zrovna na něj. A se svým výběrem jsem spokojený také po otestování produktu. disponuje velmi dobrým výkonem i nadprůměrným zpracováním. Jestliže chcete spolehlivého parťáka, je vynikajícím adeptem.

Roman Auer, Lukavec u Hořic:
Zkusili jste toho již spousty a spousty a s jakým výsledkem? Žádný bohužel vašim požadavkům nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte však rozhodně ustupovat. Znám řešení. Pořiďte si tak jako já . Až výrobek zcela splnil všechna má přání a já jsem z něj naprosto nadšený. Jakmile vypoví službu, okamžitě si zakoupím další.

Markéta Kaštylová, Kvítkovice:
Přála jsem otestovat zdravější variantu a hezky mě překvapil i svou chutí, určitě u něj zůstanu a chci ozkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou mléka a ovocem je to bomba, doporučuji.

Šárka Čuchnová, Hoštice:
Když jsem našla inzerát na dlouho jsem neváhala a ihned objednala. Doručení bylo v blízké době a já jsem počala hned užívat. Je to přesně, co jsem chtěla a jsem velmi spokojená. Jsem doporučila přítelkyním, hodně se jim líbil a budou jej také objednávat. Mockrát děkuji.

Karel Křižka, Paceřice:
Jako technolog si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za 2 dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil často a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a líbivý účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, stoprocentně doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze

Adam R: Přišlo to celkem rychle

Anna S: děda je z dárku je nadšený

Viktorie B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michaela K: já jsem to prostě chtěla

Tomáš M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt