Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 468 Kč
Naše cena: 312 Kč Ověřit dostupnost

Kopací míč s emblémy MS nebo ME v kopané (dle aktuální soutěže), vel. 5. Materiál je PVC - třívrstvý odlehčený, kopací míč je vhodný na travnaté povrchy.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Daniela Titěrová, Kvítkovice:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. jsem si vybrala za účelem pohodlí a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Radim Vičan, Prostřední Bečva:
Po objednání prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl celkem překvapen. Na chvilku jsem se od této značky vytratil, ale díky tohoto jsem se k němu vrátil a musím říct, že jsem mile překvapen. Čepici dolů, dostali se velmi dopředu. Nemám asi co diskutovat. Cena byla trochu vyšší, ale u takto dokonalého produktu mi to nevadí. Za kvalitní výrobek si rád zaplatím.

Richard Chýla, Čechy:
Stále super product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i stabilnější, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče provedení, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud představen. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti , ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Patrik Šena, Račice-Pístovice:
S nákupem na internetovém obchodě mám dobré zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst , o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to dobrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude opět potřeba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 67 hodnotících

Diskuze

Zdeněk Č: 110 % spokojenost

Zdeněk M: Celkem jsem spokojený.

Daniela G: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michael L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sabina Š: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt