Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 681 Kč
Naše cena: 454 Kč Ověřit dostupnost

Halový kopací míč melton Technické údaje: chlupatý povrch + potisk, velikost 5 konstruováno s menší pružností a tím i menším odskokem, který umožňuje hru na omezeném prostoru tělocvičen a sportovních hal

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sebastian Vojtásek, Cerhovice:
si v obchodě našla manželka a tak jsem se rozhodl objednat ho k našemu narozeninám. S výběrem kde a jak to zařídit mi musela pomoci dcera a nakonec i objednala. Spolu jsme jej pak rozbalili a zkontrolovali, jestli je v dobrém stavu. Oběma se nám hodně líbil a přítelkyně bude mít jistě radost. Kamarádka říkala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Tomáš Křehký, Holín:
Perfektní zboží, z mé strany panuje zcela radost jak s vaším přístupem, tak i s em, který jsem si zakoupil. Hodněkrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo výrobek dodán poškozený, ale ten váš dorazil úplně v pořádku, správně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně našel. Jsem rád, že mohu říci, že jsem s objednávkou u vás velmi spokojený, a jsem si jistý, že až budu nakupovat za rok, určitě se k vám vrátím.

Jakub Pichlík, Lhotka u Litultovic:
Stoprocentně to znáte, má přijít jubileum a nevíte si rady s tím, co manželce koupit. Já jsem se bavil s chlapy v hospůdce, protože jsem byl naprosto bez kreativity, a přátelé mi doporučili, ať objednám . Že se mi ten tip fakt zamlouval, tudíž jsem ho na druhý den pořídil. Co vám budu povídat, moje drahá byla naprosto spokojená, neustále omílala dokola, jak má perfektního manžela a večer jsme si nebývale užili.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze

Anežka R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Patrik O: funkční výrobek

Nela G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Gabriela T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Laura K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt