Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1769 Kč
Naše cena: 1179 Kč Ověřit dostupnost

Papírové ručníky Tork představují rychlou, efektivní, spolehlivou a ekonomickou cestu, jak zlepšit hygienu. Díky plastovým zásobníkům dávkujete v každý okamžik vždy jen jeden ručník, tím se redukuje spotřeba i náklady na provoz a údržbu. Široká nabídka papírových ručníků zahrnuje větší ručníky s velkou absorpcí, které snižují objem odpadu a dělají z mytí rukou příjemný zážitek, navíc rychlý a efektivní.Parametry:Systém: ručníky Tork systém H2Užitek: ručníky skládané Tork Interfold, 2 vrstvy, 2310 ks, 21,2 x 34 cm, čtyřikrát složený Barva: bíláMateriál: prvotřídní celulóza/TADPočet vrstev: 2Balení obsahuje: 21 x 110 ks

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Jiří Valčuha, Děhylov:
Stále super product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti , ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Nela Kozílková, Velký Týnec:
Pokud by mi dřív někdo říkal, že si tu věc koupím, asi bych byla proti. Avšak v období, kdy se nám s partnerem narodilo dítě a já zůstala na mateřské, docela jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet něco nového. A oči mi padly právě na . Teď bych řekla, že to bylo štěstí. Protože to je záležitost, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a moc se mi líbí.

Petr Šerpán, Petříkov:
Po objednání prvního výrobku této značky, jsem byl celkem překvapen. Na chvilku jsem se od této značky vytratil, ale díky tohoto jsem se k němu vrátil a musím říct, že jsem hezky překvapen. Klobouk dolů, posunuli se hodně dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla trochu vyšší, ale u takhle výborného produktu mi to nevadí. Za dokonalý výrobek si rád zaplatím.

David Nachlinger, Tlučná:
jsem uviděl poprvé u spolužáka na přednášce z chemie. Hned jsem si uvědomil, že vypadá dobře. Tak jsem se s kamarádem pár minut bavil. Byl nadšený, tudíž jsem si řekl, že že si ho taky zakoupím. Vybral jsem si finance, pořídil si ho a nyní už můžu říct, že si přítel nevymýšlel. Hodně kvalitní výrobek a já jsem opravdu nadšený, že jsem si ho objednal.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze

Natálie M: já jsem to prostě chtěla

Radek H: Přišlo to celkem rychle

Kristýna C: Je to dostatečné?

Alena K: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Václav S: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt