Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1655 Kč
Naše cena: 1103 Kč Ověřit dostupnost

Šikmá lavice umožňuje posilování břišních a zádových partií těla. Pomocí polohovatelné opěrky nohou lze nastavit lavici pro různou výšku postavy. Nastavením různé výšky lavice je možné docílit různého stupně obtížnosti - prudší sklon lavičky znamená větší obtížnost posilování. Hmotnost lavičky je 7,5 kg, rozměry 140x32x56/75 cm, nosnost 130 kg, balení je v pevném kartonu s potiskem.      

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Dominik Bodanský, Budyně nad Ohří:
Několikrát jsem se musel proklikat zpět k objednávce, až se mi objevilo nápis ”CHYBA“. Pak jsem zavolal na linku, což byl dobrý krok. Majitel řekl, že má menší chybu v systému, ale že se na tom pracuje. Vyžádal si na mě kontakt, a jakmile dal do pořádku web, dal mi vědět a nákup jsem získal se slevou.

Patrik Šarközy, Velký Osek:
jsem si vybral na základě dobré kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou dobře zpracované, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka hodně důležitý. Všem,kteří už dlouhou chvíli zvažují, že by vyzkoušeli, bych poradil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, spokojených zákazníků, dost, a případné drobnosti, které někdy lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Josef Rejzek, Velké Opatovice:
Já si většinou takové produkty nekupuji, tohle nechávám na manželce. Ale byl o něčem jiném, ten jsem viděl na billboardu a hned jsem si byl jistý, že ho musím mít. Tak jsem si udělal ohromnou radost, koupil si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás dlouho nervovat, je to naprosto skvělá věcička a nevím, co bych bez ní dělal. Bez bych si už nechtěl svůj běžný den představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze

Jaroslav T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Radim M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Amálie S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jaroslav E: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Daniela G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt