Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 662 Kč
Naše cena: 441 Kč Ověřit dostupnost

Boxerské rukavice kožené - velikost XL , jsou vyrobené z pravé kůže. Hmotnost rukavic je 14 uncí, další označení velikosti boxerských rukavic je 14 oz. Rukavice mají stahovací pásek na suchý zip na zápěstí. Pro stanovení správné velikosti rukavic musíte změřit ruku – od konce dlaně (v přechodu na zápěstí) ke špičce prstů. Pro velikost XL by měla být ruka cca 23 – 29 cm dlouhá. Určitou roli ještě hraje šíře ruky, ale ta již není tak podstatná, toto se dá upravit stahovacím pásem, který je pružný a přizpůsobí se ruce.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Pavel Nezhoda, Krakovany:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl pořídit novější , ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším kusem a jsem za to opravdu rád. Bratr si pořídil právě levnější a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes čtvrt roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

Roman Bubela, Němčičky:
Hledal jsem dárky pro přátele a vybrané Y jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za bezkonkurenční ceny. Hned jsem je objednal a do dvou dnů mi je doručovatelka přinesla do práce. Vše bylo naprosto perfektní.

Radek Lukavský, Vranovice:
Dospěl jsem k poznání, že některé produkty reklamu nepotřebují. Mezi takové patří i tato , který je sám sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé přesvědčování, že si ho mám pořídit. Stačilo ho jenom zkusit a věděl jsem, že je to ten pravý pro mě. A nejen pro mě. Ohledem k jeho příjemným účinkům jsem byl nucen pořídit druhé balení, protože o to povstal velký zájem i u ostatních členů rodiny. Na větší objem jsem dokonce dostal objemovou slevu.

Samuel Karda, Čechtice:
Vše proběhlo zcela v pořádku. jsem získal za jednu z levných cen. Dorazilo v naprosto skvělém stavu, navíc rychlost zaslání byla velmi závratná a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní dopravce. Jsem velmi spokojen a chci tento výrobek doporučit snad asi každému. Navíc v e-shopu profesionální jednání a hezká komunikace je dalším plusovým poznatkem. Skvělé a děkuji.

Sofie Raisiglová, Lozice:
Do ložnice jsme s přítelem vybírali vhodný , který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba hodně nároční, když něco kupujeme dohromady, chceme bezchybnou kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala vhodný eshop, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 59 hodnotících

Diskuze

Linda Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Dominika H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jaroslav R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Petra K: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Daniela A: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt