Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 482 Kč
Naše cena: 321 Kč Ověřit dostupnost

Gymnastický míč s gumovými siliči (expandéry) 650 mm. Gymnastický míč s úchyty ( siliči ), je ideální pro protahovací cviky na záda. Pro zvýšení možnosti využití tohoto míče slouží gumové úchyty a tím dosáhnete protažení horní i dolní část těla. Míč je samozřejmě také ideální na správné a zdravé sezení. Je vyroben z protiskluzového materiálu a je vhodný pro všechny úrovně kondičního cvičení. Jedná se o výbornou rehabilitační pomůcku i pro fitness cvičení. Dodáváme jej pouze v modré, barvě.   Technické údaje: rozměr: 65cm doporučená výška postavy: 160 - 180 cm nosnost: 120 kg Jak vybrat velikost gymnastického míče? Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů: do 45 cm – míč 35 cm45 – 55 cm – míč 45 cm56 - 65 cm – míč 55 cm66 - 80 cm – míč 65 cm81 - 90 cm – míč 75 cm Podle velikosti postavy: 80 - 110 cm – míč 30 cm110 – 140 cm – míč 45 cm140 – 155 cm — míč 45cm150 – 165 cm — míč 55 cm160 – 180 cm — míč 65 cm175 – 190 cm — míč 75 cm185 cm a víc — míč 85 cm V úvahu berte i vaši váhu. Pokud například vážíte nad 100 kilo užijete širší průměr balónu kvůli většímu prosednutí. V případě, že máte nadváhu, držte se horní hranice výškového rozpětí, například při váze 48 kg na 150 cm je správnou volbou míč o průměru 45 cm, pokud při této výšce vážíte 80 kg,vyberte míč 55 cm široký.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Nikolas Virag, Nové Strašecí:
Obdržel jsem jako dárek, proto jsem nadšený. Ono se povídá, že darovanému koni na zuby nezírej, ale zde ani na nic koukat nejde. Minimalistický jednoduchý vzhled, žádná chybovost. Jednoduše dokonalý produkt, který mi udělal zcela radost a doporučuji rodině, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více druhy. Zvolte určitě tento.

Rozálie Kozárová, Chotěvice:
Ze začátku jsem s neměla moc dobrou zkušenost, objednala jsem nevhodný typ a nelíbil se mi. jsem však asi po víkendu vrátila a během tří dnů mi dorazili peníze zpět. A tak jsem si nechala pomoci od odborníků a udělala jsem dobře. Užíváme ho téměř celá rodina, nejspíš zakoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to celkem dobře dopadlo a moje špatná zkušenost se změnila v skvělou. Pozitivně taky hodnotím služby obchodu.

Radim Štefanides, Židněves:
Ve porovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má lepší hodnocení a je o sto korun levnější... zatím z mé strany spokojenost.

Tobiáš Saleta, Hajany:
si objednávám už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky němu perfektně. Rozhodně jej můžu všem okolo doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem našel tady, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud váháte, tak si to určitě pořiďte taky, protože za takovou cenu jinde neseženete.

Michael Potenec, Brodce:
Při porovnání s podobnými výrobky jako je mi Vámi prodávaný vycházel na počáteční pohled nejlíp. Moc jsem proto neváhal a objednal. Balení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že je tzv. user - friendly, tedy příjemný pro uživatele a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš obchod proto doporučuji všem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze

Karolína H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

František K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nela S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tereza B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Klára S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt