Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1005 Kč
Naše cena: 670 Kč Ověřit dostupnost

Pohodlná obuv z kvalitních syntetických materiálů s vodo-vzdornou úpravou, vyztužený svršek, širší tvar a polštářování kotníků pro vyšší pohodlí, syntetická podšívka, kvalitní brusle, velikost 36

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Andrea Piskáčková, Libětice:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila , vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek prachbídný) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a prachy vynaložené za jiné neúčinné zboží.

Michaela Oceláková, Hroznětín:
Už delší dobu jsme doma s mužem museli řešit pár problémů. vychvalovala známá v práci, kterou náhodou v minulosti potkal podobný problém. Příliš jsem ničemu nedávala šanci, ale s mužem jsme se shodli, že za vyzkoušení to stojí. Tak jsme si pořídili. Nechci tvrdit, že že dokázal vyřešit všechny problémy, ale spoustu věcí nám usnadnil. Dneska bych si nedokázala ani trochu představit bez něj být.

Vanesa Droppová, MLADÁ BOLESLAV:
Původně jsem si přála ve velikosti 45 které jste ve velikosti 46 neměli, proto jsem objednala dle recenzí v očekávané velikosti 48 , velikost sedí, vysoký bok to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dostačující, už dlouho jsem netrefila velikost která celkem sedí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze

Jan R: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Pavel L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Laura P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Oliver G: 110 % spokojenost

Sofie L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt