Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 267 Kč
Naše cena: 178 Kč Ověřit dostupnost

Náhradní kolečka do kolečkových bruslí průměr 64 x 24 mm, kolečka jsou vyrobena z měkkého vrstveného PU, 4 ks v blistru. Cena je za 4 kusy. K dispozici provedení viz foto - černo-zelené.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tereza Kadrmasová, Žichlínek:
Koupila jsem si někdy před dvěma dny a dnes dopoledne mi zvonil pošťák u branky s zásilkou. Byla jsem překvapená rychlostí doručení, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Vykoukl na mě zcela nový kus se vším, co k němu podle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá nepoškozeně, tak doufám, že spln svůj účel.

Tereza Nesvačilová, Horní Heřmanice:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila , vyzkoušel jsem snad úplně vše a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a prachy vynaložené za jiné neúčinné produkty.

Šárka Kvasilová, Zástřizly:
mi koupil otec k vánocům. Byla jsem celkem zaskočená. Takové dárky si jen tak nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se kaboním. S lehkou nedůvěrou, ale přece teda jsem otestovala. Dneska už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě teda víc než udělal radost.

Adéla Staníčková, Krtov:
Chtěla jsem otestovat zdravější variantu a příjemně mě překvapil i svou aroma, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou tvarohu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze

Karolína I: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Pavel M: Jsem ráda, že to mám

Amálie H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Barbora N: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Amálie Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt