Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1323 Kč
Naše cena: 882 Kč Ověřit dostupnost

Pánské hokejové brusle Splňují základní požadavky na kvalitu. Bota je pevná s dobrým polstrováním uvnitř, boty mají plastovou špičku proti úderům pukem, nůž je tvrdý, ale umožňuje ostré broušení pro hraní hokeje. Technické údaje:   Vel.42 Délka vnitřní boty - stélka je 270 mm Brusle jso určené pro rekreační bruslení. Obsah balení:   1 x brusle  

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Vanesa Švoncová, Klenová:
Celkem krásná věc, nečekala bych nikdy, že se mi při mém rozpoložení podaří tak skvělý nákup. Za minimální cenu si pořídit , který je již na první pohled vydrží, správně fungující, a taky dobře vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi neočekávanou radost, že se mi něco takového podařilo objednat za tak levnou cenu a s možností levného doručení až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu zítra něco hledat, budu objednávat opět u vás.

Richard Bradávka, Úholičky:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Pořízen pro staršího dědu s snahou lehkého každodenního používání. Ve prospěch hraje také objem i jeho nevelká hmotnost. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží dost pěkně a moderně. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny potřebné funkce a poměr ceny a výkonu je více než přijatelný.

Simona Mlsnová, Hradešín:
Mojím velkým problémem je roztěkanost. Než se pro něco rozhodnu, je to hodně dlouho. Jsem schopna rozhodovat se i několik dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti ostatních uživatelů a hlavně se ptám prodavače. Na tento jsem našla hodně pozitivních recenzí, ale pro sichr jsem ještě párkrát volala do obchodu. Nyní se přidávám k zástupu spokojených zákazníků a také děkuji prodejci za snahu mi vše říci.

Vanesa Sušánková, Kostelec u Holešova:
Měla jsem štěstí a objednala jsem za lepší cenu. Čekala jsem skoro jeden týdny, než balíka došel. Řešila jsem s obchodem nějaké nesrovnalosti s fakturační adresou a uhrazením. Lehce se všechno vyjasnilo a produkt mi přišel. Ještě jsem skutečně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď se mi líbí a těším se, až budu mít hodně času ho řádněji prozkoumat a pochlubím se známým.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze

Nela R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Natálie Š: děda je z dárku je nadšený

Amálie H: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Klára T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Šárka H: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt