Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 219 Kč
Naše cena: 146 Kč Ověřit dostupnost

Chrániče kolen a loktů velikost M   Jednotlivé chrániče kolen a loktů, vel.M, - závodní typ. Chrániče mají plastové části ze speciálního ABS plastu a textilní obal je ze speciální látky Coolmax, která odvádi pot. Chrániče splňují nejpřísnější kriteria na ochranu bruslaře proti povrchovým zraněním.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Roman Jüngling, Vysoký Chlumec:
byl doručen bez vady a ve smluvený termín. Bohužel dle nabídky, měl přijít v dárkovém balení, což se tak nestalo. Kdyby se nejednalo o dárek, vůbec bych to neřešil. Bohužel jsem musel, avšak i navzdory tomu domluva byla příjemná. Prodejce se omluvil a dodatečně mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, je výběr dopravců. Eshop nabízí jedinou firmu, která si účtuje balné. Další finanční prostředky navíc.

Dominika Rosolová, Vendolí:
Čirou náhodou se mi dostala do rukou informace o . Váhala jsem, jestli si ho mám objednat, přece jen jsem jej aktuálně nevyužila. Ale zvědavost zvítězila a myslela jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se třeba hodit našim vnoučatům. Po několika dnech, kdy jsem testovala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej určitě nechám. Vřele doporučuji.

Anežka Rejmanová, Míšov:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit najít pro rodinku něco jako . Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do dvou dnů, s produktem jsem zatím spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nezměnila!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 62 hodnotících

Diskuze

Jaroslav Ž: 110 % spokojenost

Ema B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Rozálie S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radim F: je to fajné

Šárka Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt