Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 2607 Kč
Naše cena: 1738 Kč Ověřit dostupnost

Dětské dřevěné pískoviště se stříškou v barevném provedení. Střecha je z nepromokavého materiálu a zároveň slouží jako stínítko před sluncem. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, z něhož je předmět vyroben, pochází z lesa, jenž je obhospodařován šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti.Technické údaje:výška výrobku: 120cmšířka výrobku: 120cmdélka výrobku: 120cmhmotnost: 14kgmateriál: borovicebarva: barevnározměr balení: 120x26x14cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Miroslav Sušír, Předmíř:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela kvalitně, takže se nebojím, že bych musel opět kupovat další. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Daniel Fuchsa, Osičky:
Naprosto perfektní , který je standardní unisex. Šikne se jak nám, hrubým mužům, tak jemným dívkám, které chtějí dostávat něhu a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že pořád ještě existují , které beze zbytku využijí obě pohlaví. Praktické balení, skvělé vlastnosti a perfektní účinky dělají z rodinného pomocníka v každé situaci. Přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži.

Tomáš Lopez, Lipoltice:
Nepřál jsem si koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem plně informoval nejen o vašem obchodě, ale také o , který jsem potřeboval koupit. Zjistil jsem dobré reference a obdržel jsem |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát velkou pochvalu a poděkovat

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze

Karel M: je to fajné

Michaela K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Laura Č: dobré

Tereza R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Amálie H: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt