Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Kč Ověřit dostupnost

Taška na teleskopický žebřík G21 GA-TZ7 je vyrobena z pevného materiálu. Je vhodná pro uložení a přenášení teleskopických žebříků. Její pohodlný trak je opatřen nárameníkem, díky kterému se váha žebříku rozloží na větší plochu a manipulace s ním tak bude mnohem jednodušší. Uprostřed tašky na teleskopický žebřík je otvor pro rychlé a pohodlné uchopení žebříku. Parametry:Rozměr: 35 x 15 x 73 cmDélka traku: 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Ondřej Chuchlík, Dubno:
Od začátku jsem byl hodně ironický. Ovšem okamžitě po objednání si mě rychle dostal, je skutečně perfektní. Nemám co záporného bych dodal a to jsem vytrvalý reptal. Asi bych malinko přidal na vzhledu, ale jak se říká, tisíc lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není nač váhat.

Nikola Sofilkaničová, Chlum-Korouhvice:
Měla jsem velmi nedobrou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít jak po másle. Děkuji vám moc za skvělý , který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Natálie Nepeřená, Řendějov:
Pro své děti chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a bezpečnost. Výsledek mne mile překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu zakoupit za lepší cenu jiný, který poslouží podobným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je perfektní!

Václav Lörincz, Vír:
S jsem před tím příliš dobrou zkušenost neměl. Ale až mě přinutil naprosto přijmout jiný názor. Protože je úplně jedinečný. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a opravdu ho co nejdříve vyzkoušejte, přesvědčí vás stejně jako mě. Je šetrný, jednoduše se s ním manipuluje a navíc i stylově vypadá. ideálně zapadne do všech domácností.

Richard Litera, Znojmo:
Nejlepší co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze

Andrea R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jakub K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Matyáš L: Celkem jsem spokojený.

Karel M: Jsem ráda, že to mám

Hana S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt