Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet Action - vel. 43 (délka vnitřní boty - stélka je 280 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje:   Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka, Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce   . Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet 

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Nela Špimrová, Kuželov:
Tento eshop i velmi doporučuji. Kupovala jsem tady již po třetí a pokaždé všechno přišlo v pořádku a do čtyř dnů jsem zboží pokaždé obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém otestování vzhlíží stále jako nový a dokonce přežil i pád ze stolu, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno OK.

Daniel Pauch, Blížkovice:
z užitného hlediska nic nechybí, je pěkné, lehké, obratné a spolehlivé. V porovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis užitečnosti a provedení obou. V závodním nasazení bych se bál o bytelnost papírové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Miroslav Prygl, Veverská Bítýška:
Chtěl jsem potěšit přítelkyni hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání,   mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Manželka má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

Vanesa Kálayová, Jamné nad Orlicí:
Jistě jsem zpočátku byla jako většina trochu nedůvěřivá. Našla jsem ale mnoho objektivních doporučení a dala jsem se také zlákat k nákupu . A dobře jsem učinila. Teď se ke kladným názorům totiž rozhodně musím přidat. Pokud stále s otestováním váháte, tak neváhejte a si dopřejte. Nezklame vás, patří ve své nabídce k nejlepším výrobkům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze

Oliver B: funkční výrobek

Jana M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šárka Č: Je to dostatečné?

Adéla J: Ideální k osmnáctinám :)

Michael N: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt