Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 858 Kč
Naše cena: 572 Kč Ověřit dostupnost

Běžecké boty NN 75 mm SKOL model 202, turistická bota z vícevrstvé syntetické kůže s elastickým límečkem kolem nohy, opatek a tužinka jsou vytvarované z pružného termoplastického materiálu, podešev z pryže, vázání systém N75, barevné provedení:svršek/ pata / podešev: tmavě šedá - červená/černá, černá/sv.šedá/černá, vel. 38.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Sofie Šlégrová, Odunec:
Nechci si stěžovat, zboží dorazilo v naprostém pořádku. Třebaže byla udána týdenní doručovací lhůta, dorazil mi výrobek už druhý den, pěkně zabalený a bez poškození. Hned jsme ho chtěli na dvoře vyzkoušet a pracuje bezvadně. Ani jsem nečekala, že s tím budu tak spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a objednala. Této koupě rozhodně nelituji.

Martin Mudroch, Prakšice:
bych vytkl nepraktický vzhled. Kvalitou se může rovnat dražším konkurentům. Vyzkoušel jsem více těchto typů a tento by se dostal tak na první místo z pěti. Dal bych okolo devadesáti procent. Užívám jej jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě pořádně říci, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první užití jak funguje. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Daniela Patlejchová, Lánov:
Daný jsem si zakoupila kvůli nízké ceně a hlavně, že byl k mání. Byla jsem nervózní, jelikož hodnocení nebyly moc dobré. Nejvíce proti bylo den dodání. Bohužel měli pravdu. Tento jsem musela mít velmi rychle, a nakonec jsem ho dostala s několikadenním zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

Josef Klojda, Provodov-Šonov:
je prostě jedinečný! Po saměťáku jsem se několik roků pohyboval po Asii jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné objevit velmi výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje nabídce v Asii a cenově je snad levnější než v některých vedlejších státech. Jen tak dál.

Rozálie Sojčíková, Horní Myslová:
S jsem hodně spokojená, perfektně sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i kamarádce :)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze

Karolína P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Marie O: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kamila V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Radim M: Přišlo to celkem rychle

Anežka B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt