Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 585 Kč
Naše cena: 390 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací kotouč 5 kg s ručními úchopy se používá jako pomocný prostředek pro rozvoj síly a dynamiky. Cvičí se s ním částečně jako s kettlebell činkou případně je možné jej uchopit oběma rukama a cvičit obouruč. Pokud by si někdo chtěl koupit kotouče i pro cvičení s nakládacími činkami, průměr otvoru je 25,4 mm. Tím se ještě možnosti použití kotouče pro cvičení zvyšují. Vnější průměr kotouče je 21,5 cm. K dispozici v šedé barvě.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Kristýna Súkeníková, Mrákotín:
Rychlé dodání. Skvělý a originální pocit. Asi trochu vyšší cena. Jinak jsem s spokojená. Nejkladněji hodnotím design, vypadá mnohem lépe než na obrázku, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě obdobným, nakonec vyhrál tenhle. Podle toho, co jsem četla, byl tento kus lepší než jeho konkurenti v této cenové kategorii.

Kateřina Dulovcová, Valeč:
počátkem jsem měla obavy, protože můj známý mi žhavě doporučoval něco zcela jiného. To on dělá rád. Ale určující v mém případě byla cena. Tento vyšel nejlevněji a přesto, že ho kamarád hanil, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on uznal, že tento druh je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho rady, poněvadž jsem díky svému úsudku hodně ušetřila.

Matouš Harvey, Rajhrad:
jsem objednal jako náhradu, protože podobný, celkem nekvalitní kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání mnohem více precizně zpracovaný a to už na první pohled. Nehledě na unikátní design a službu. Jako vizuálně zaměřený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, zdála hezká. A jsem nadšený! Nechápu, že jsem se tak dlouho s koupí váhal. Snad jen cena by mohla být o něco levnější, ale chápu, že za kvalitní se jednoduše platí.

Petr Zakuťanský, Pavlovice u Přerova:
Na tento produkt jsem narazil náhodně a oslovil mne jak cenou, tak napsanými parametry. Do čtyř dnů po objednání jsem ho měl doma a od té doby ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn , který plní spolehlivě svůj účel. Oceňuji hlavně jeho dobu dodání a kvalitu zpracování. V tomto e-shopu nekupují poprvé, takže za mě dobrá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze

Alžběta M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jakub H: Celkem jsem spokojený.

Kamila K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Pavel K: tak jsem to dostala aje to super

Daniela P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt