Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč Ověřit dostupnost

Taška na teleskopický žebřík G21 GA-TZ13 je vyrobena z pevného materiálu. Je vhodná pro uložení a přenášení teleskopických žebříků. Její pohodlný trak je opatřen nárameníkem, díky kterému se váha žebříku rozloží na větší plochu a manipulace s ním tak bude mnohem jednodušší. Uprostřed tašky na teleskopický žebřík je otvor pro rychlé a pohodlné uchopení žebříku. Parametry:Rozměr: 35 x 15 x 90 cmDélka traku: 100 cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Magdaléna Vršecká, Nový Kramolín:
mi koupil přítel k svátku. Byla jsem celkem zaskočená. Takové dárky si normálně nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece teda jsem vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě nakonec víc než udělal radost.

Sabina Golasowská, Haňovice:
jsem dostala k narozeninám od tchýně. Takže jsem byla víc než opatrná, protože choťova maminka v minulosti často naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým prodejcům. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila hodně obratem. Nyní jsem za to překvapení moc ráda. A navíc to vylepšilo i komunikace s tchýní.

Martin Farka, Vejprnice:
Chtěl jsem překvapit milenku dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání,   mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Dcera má největší radost a já s ní, děkuji.

Michal Rouha, Vráž:
Dělali jsme si s chlapama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet potřebnou sílu. Standardně jsme se špičkovali, až nějakej kluk hodně zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomhle směru dbám delší dobu, takže jsem mu ho jenom mohl doporučit. Včera mi poslal e-mail, že děkuje, už má doma taky a pochválila ho i maminka.

Ondřej Ondrůš, Mažice:
, který prodáváte, jsem poptával jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl hodně skeptický, přece jen, jak se říká papír snese všechno a cena se mi zdála být rozumná. Svůj názor jsem poupravil po obdržení zásilky. Soudobý vzhled, snadno čitelný a srozumitelný manuál k použití a hlavně model plně odpovídající tomu, k čemu je určen. Vynikající, všem doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze

Kristýna D: Ideální k osmnáctinám :)

Radek S: funkční výrobek

Lukáš D: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Patrik Z: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Karolína Š: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt