Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1260 Kč
Naše cena: 840 Kč Ověřit dostupnost

Květináč vyroben v kombinaci umělého ratanu + plechu - pro vnější domácí použití. Velmi pěkný design. Typické použití: k vnějšímu použití na sadbu rostlin určených k pěstování v nádobách, určené k použití na balkonech, v zahradách, zimních zahradách, na terasách a také v interiérech, např. halyTechnické údaje:výška výrobku: 21cmšířka výrobku: 60cmhloubka výrobku: 16cmmateriál: plech + umělý ratanbarva: tmavě hnědáObsah balení:1x RATAN květináč - 60x16x21cm

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Tadeáš Matůšek, Valtice:
Dospěl jsem k poznání, že některé produkty reklamu nemusí mít. Mezi takové patří i tento , který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dlouhé přesvědčování, že si ho mám mít. Stačilo ho pouze otestovat a věděl jsem, že je to ten správný pro mě. A nejen pro mě. Ohledem k jeho hezkým způsobům jsem byl nucen objednat další zařízení, protože o to propukl velký zájem i u ostatních členů přátel. Na objemnější množství jsem dokonce dostal množstevní slevu.

Denisa Kichnerová, Velké Petrovice:
Tento jsem viděla u babičky a začala jsem se o to informovat. Na babičky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla domů, sedla k tabletu a koupila. Po celkem krátké době zazvonil doručovatel a já ho můžu využívat. Jsem hodně spokojená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

Rozálie Hřebenářová, Neubuz:
Pokaždé mě to stálo spoustu peněz. Pak jsem zjistila, že existuje i jeho verze do práce. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si jednoduše musím koupit. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už hodně krát vrátily zpátky. Pracuje perfektně bez jakéhokoliv zádrhelu.

Tadeáš Levinský, Krašovice:
Již jsem se párkrát napálil se šmejdy, takže jsem se trochu bál, jestli tento nákup neskončí identicky. Raději jsem do firmy párkrát zavolal, vše porovnával… Bez vytáček, nebyl jsem si jistý, jestli jsem peníze nevyhodil zbytečně. Ale nevyhodil. mi byl doručen až do domu, kvalitně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a funguje perfektně. Doposud jsem na výrobku nevypátral mínus. V eshopu budu stoprocentně objednávat častěji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 60 hodnotících

Diskuze

Denisa Z: děda je z dárku je nadšený

Adéla Z: dobré

Marie V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikola D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jana B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt