Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 11235 Kč
Naše cena: 7490 Kč Ověřit dostupnost

Tarifa je sedací souprava imitující ratan. Souprava se skládá ze dvou křesel, dvojitou pohovkou a obdélníkového stolu. Ideální řešení při organizování rodinného grilování nebo zahradní párty. Souprava se vyznačuje vysokou životností a odolností vůči povětrnostním podmínkám a UV záření.Technické údaje:výška křesla: 79 cmšířka křesla: 71 cmdélka křesla: 69 cmvýška lavičky: 79 cmšířka lavičky: 120 cmdélka lavičky: 69 cmvýška stolu: 40 cmšířka stolu: 55 cmdélka stolu: 77 cmnosnost křesla: 110 kgnosnost lavičky: 110 kg/1 místo k sezenínosnost stolu: 50 kgmateriál: lisovaný plastbarva: antracit (šedé podušky)rozměr balení (počet kartonů): 124x80x59 cmhmotnost balení: 36 kgmateriál balení: PAP kartonhloubka sedu křesla i lavičky: 47 cmvýška opěrky zad křesla i lavičky: 47 cmvýška sedu křesla i lavičky od země: 40 cmObsah balení:2x křeslo 1x stůl 1x sofa

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Michaela Typoltová, Holotín:
Jako postarší ženská se dnes moc nevyznám v tom, co je kvalitní. Často dám na zkušenosti někoho zkušenějšího a na recenze, které si výrobek získal u jiných uživatelů. V tomto stylu jsem také dala na recenze ostatních a vyplatilo se. používám už dva týdnů a za ten čas jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od zakoupení odradilo. Chci také zmínit velmi příjemné jednání ze strany eshopu.

Laura Kurfűrstová, Červené Pečky:
Na tady tom se mi líbí pestrá škála všelijakého nastavení, i když ovládání je poněkud složité a musel mi poradit sousedův pubertální syn. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli vůbec všechny nastavení použiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a ostatní asi nevyužiji. Nicméně za takto nízkou cenu, bych neočekávala tolik různých funkcí. Až budete všechny hledat, pozor na to, některé jsou pečlivě skryté. Nicméně manuál je poměrně přehledný.

Jakub Churaň, Ovčáry:
Koupili jsme pro kamaráda jako dárek k narozeninám. Nejdřív to bylo teda z recese. Když jsme se poté po třech dnech znovu viděli, hodně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím nahlodal. Doma jsem si zasedl k internetu a už ho mám taky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze

Radek B: Jsem ráda, že to mám

Vojtěch B: Přišlo to celkem rychle

Viktorie Š: Tento jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zuzana Z: děda je z dárku je nadšený

Alžběta Č: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt