Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 534 Kč
Naše cena: 356 Kč Ověřit dostupnost

MICRO CREATINE MONOHYDRATE Co je Kreatin: zvyšuje fyzickou výkonost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu dusíkatá organická kyselina, jejíž hlavní spatřovanou úlohou v těle je zásobování svalových a nervových buněk energií nejvyšší koncentrace dosahuje pak přímo ve svalové tkáni Doporučené dávkování: rozmíchejte 1 čajovou lžíci cca 5g ve 200-250 ml vody užívejte 1 – 4x denně v závislosti na fyzickém výkonu Upozornění: určeno pro zvláštní výživu vhodné pro sportovce není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy uchovávejte mimo dosah dětí výrobek není určen jako náhrada pestré stravy po otevření skladujte v suchu při teplotě do 25°C není určeno jako náhrada pestré stravy nepřekračujete doporučené dávkování minimální trvanlivost: uvedena na obalu

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Laura Machníková, Nevcehle:
Tak tohle je úplně boží! Nevím, čím to je, ale tato je opravdu dobrý, a moc mi zlepšil život. Týden jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádek, ať jej taky zkusím, a teď najednou nevím proč jsem tolik bála se. Tohle jasně musí mít doma každá, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

Johana Šroubková, Zalešany:
Dlouho jsem sháněla prostředek usnadňující život a péči o mé blízké. A přesně požadovaný je tato . Ocenila jsem jeho funkce, které se dostavilytéměř okamžitě. Jeho použití je lehké a zvládne ho i hloupější osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem nějaké speciální manuály. Všechno dopadlo naprosto klidně a okamžitě.

Zdeněk Barva, Smržice:
z lidského hlediska nic nechybí, je pěkné, lehké, obratné a spolehlivé. V srovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis užitečnosti a provedení obou. V pracovním nasazení bych se bál o bytelnost dřevěné konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

David Oslanec, Vrbátky:
Spolehlivý eshop. Oceňuji především to, že vypadá už na pohled kvalitně a je za levnou cenu. Pro běžnou použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času mohou přijít vhod i normálním lidem. Opotřebováním se neničí, po dlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává pádům a jinému nehezkému zacházení. Za mě zcela přímá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze

Klára B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Veronika M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kryštof V: je dobrý, ale chtělo yb to větší

Barbora M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vojtěch H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt