Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Krasobruslařský komplet - vel. 42 (délka vnitřní boty - stélka je 270 mm) má uvnitř boty silnou zateplovací měkkou vložku, která chrání nohy před promrznutím při dlouhodobějším bruslení v mrazu. Vyztužený svršek boty dobře drží nohu narovnanou, což umožňuje zmenšit námahu při bruslení. Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný, lze dobře nabrousit.  Technické údaje: Uvnitř boty silná zateplovací měkká vložka Vyztužený svršek boty Ocelový nůž z karbonové oceli, na povrchu poniklovaný Brusle jsou určeny pro aktivní sportovce. Obsah balení:   1 x Krasobruslařský komplet

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

Eliška Bartalosová, Dobřejovice:
Co dalšího chtít, než právě luxusní , kdyby takových bylo víc, hned by se lépe žilo. Je opravdu kvalitní, což dokážu ocenit a proto doporučuji dál. Neustálé používání je celkem príma, ano, mám ráda modely, které nejsou jenom výrobkem nebo spotřebním zbožím. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Sára Vinckerová, Vejprty:
Občasně kupuji zboží přes e-shop. Mám ráda, když si věci předem ozkouším. Ale u se vyplatilo zakoupení přes net. Ušetřila jsem spoustu peněz a dosud nebyl s ničím nesnáz. Bleskové zaslání až do domu. Jsem tedy hodně ráda a jsem ráda, že mě můj děda přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce krade, takže mu asi na narozeniny koupím taky nový.

Dominik Leš, Stavěšice:
Naprosto perfektní , který je normální unisex. Hodí se jak nám, hrubým chlapům, tak křehkým ženám, které chtějí dostávat něhu a pozornost€dohled. Zjistil jsem se, že pořád ještě existují , které konečně využijí obě pohlaví. Praktické balení, výborné vlastnosti a perfektní účinky dělají z rodinného pomocníka v každé chvíli. Přesvědčil jsem se o tom na svoji kůži.

Daniela Fejfárková, Krušovice:
Jako každá manželka miluji krásné věci, které jsou něčím dokonalé. Shopping je pro mě radost. Ovšem často narazím na podvodné obchody, hodně mi vadí i předlouhá doba doručení (4 dni i více). Vy jste mě krásně překvapili, jelikož všechno proběhlo hladce a rychle bez zbytečných zdržení. I když jste neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako pozornost jsem dostala milý dárek. Skvělý obchůdek.

Barbora Vrtělová, Dobelice:
oslnil, mám ho odtud zakoupený od srpna a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i manžela, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze

Vít M: Jsem ráda, že to mám

Dominik H: Přišlo to celkem rychle

Adéla K: dobré

Tereza H: já jsem to prostě chtěla

Matěj J: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt