Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba . Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1679 Kč
Naše cena: 1119 Kč Ověřit dostupnost

Hokejové brusle ACTION GOLD, vel. 38 mají určení pro aktivní sportovce. Kvalitní ergonomický střih svršku z PA (polyamidové) tkaniny s bočním zesílením a zpevňovacím prošitím, plastová tvarovaná špička ze speciálního TST plastu dobře chrání prsty před údery pukem, podšívka z měkkého veluru, měkká výstelka s polštářováním kotníků z pěnového latexu, nůž je ze speciální tvrdé oceli - Stainless Steel.

3 důvody proč prodáváme

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje

František Církva, Mistrovice:
S ohledem na to, že mi přestal fungovat, byl jsem nucen zakoupit si nový. Rozdíl mezi klasickým a online obchodem byl jak v ceně, tak době dodání a navíc ve službách. I když mi je milejší osobní setkání a možnost si osahat, pro jednou jsem si vybral službu internetového prodejce. Svého rozhodnutí nemám proč litovat a tento eshop si vážím.

Pavel Klápa, Strančice:
Musel jsem chvíli ukecávat přítelkyni, že je pro nás výhodný a že budeme oba rádi. Když jsem jí řekl, že když jí nebude vyhovovat, tak pošlu zpět, podlehla. Když jsem dneska přišel domů z práce již ho testovala a byla více než překvapená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

Eva Vtelenská, Dolánky nad Ohří:
Tento jsem si pořídila na základě nízké ceny a hlavně, že byl dostupný. Byla jsem nesvá, jelikož hodnocení nebyly příliš skvělé. Zásadním problémem byl den doručení. Bohužel to byla pravda. Tento jsem musela mít poměrně brzy, a ve finále ho pošta doručila s nemalým zpožděním, než u konkurenčních e-shopů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze

Daniela S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Ondřej Z: tak jsem to dostala aje to super

Vanesa P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nela Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější . Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt