Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 630 Kč
Naše cena: 420 Kč Ověřit dostupnost

Gymnastický míč - červený, 75 cm Gymnastický míč neboli gymball už je dnes běžnou součástí mnoha domácností. Využijete ho k posilování břišních a zádových svalů, pomáhá snížit napětí organismu a aktivovat klouby. Je vynikající pomůckou k relaxaci a v neposlední řadě si ho oblíbily také maminky s malými dětmi, kterým gymball pomáhá ke správnému motorickému vývoji.   Technické údaje: Průměr: 75 cm Hmotnost: 1,3 kg Barva: červená Nosnost: 300 kg   Balení: 1 x gymnastický míč 1 x pumpička   Jak vybrat velikost gymnastického míče? Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů: do 45 cm – míč 35 cm45 – 55 cm – míč 45 cm56 - 65 cm – míč 55 cm66 - 80 cm – míč 65 cm81 - 90 cm – míč 75 cm Podle velikosti postavy: 80 - 110 cm – míč 30 cm110 – 140 cm – míč 45 cm140 – 155 cm — míč 45cm150 – 165 cm — míč 55 cm160 – 180 cm — míč 65 cm175 – 190 cm — míč 75 cm185 cm a víc — míč 85 cm V úvahu berte i vaši váhu. Pokud například vážíte nad 100 kilo užijete širší průměr balónu kvůli většímu prosednutí. V případě, že máte nadváhu, držte se horní hranice výškového rozpětí, například při váze 48 kg na 150 cm je správnou volbou míč o průměru 45 cm, pokud při této výšce vážíte 80 kg,vyberte míč 55 cm široký.

3 důvody proč prodáváme Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

Marek Lichtenberk, Čermná ve Slezsku:
Stoprocentně ten moment znáte, nadchází výročí svatby a nemáte ponětí, co manželce koupit. Já jsem se bavil s kolegy v hospůdce, protože jsem byl naprosto bez kreativity, a kámoši mi poradili, ať vsadím na Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm. Že se mi jejich nápad velmi zamlouval, tak jsem ho na druhý den koupil. Co vám budu psát, moje nejdražší byla absolutně spokojená, neustále omílala dokola, jak má bezchybného muže a ten den jsme si skvěle užili.

Jaroslav Huňař, Selmice:
Nemá na českém trhu snadné. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám nezkreslenou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci objednat. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

Patrik Rajz, Nicov:
Jen co jsem ho uviděl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně milá komplikace. Potom už jen stačilo si ho zakoupit a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na jakékoliv z obchdů, nebo si ho nechám doručit až domů. Za mě gratuluji bezvadný servis a parádní komunikace, to se přece cení!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

Veronika G: nemá chybu

Valerie P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kristýna Z: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jan K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alžběta V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Gymnastický míč MOVIT - červený, 75 cm

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt