Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 558 Kč
Naše cena: 372 Kč Ověřit dostupnost

Gymnastický míč - fialová - 65cm Poskytněte úlevů svým zádům a kloubům. Na gymnastickém míči je možné provádět jak rehabilitační cviky, tak i posilovací. Míč můžete použít také jako židli ke stolu např. s počítačem, míč Vás donutí sedět rovně a co nejméně namáhat klouby.   Technické údaje: průměr: 65cm maximální nosnost: 300kg materiál odolný proti roztržení hmotnost: 1,3kg barva: fialová   Obsah balení: 1x gymnastický míč 1x pumpička   Jak vybrat velikost gymnastického míče? Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů: do 45 cm – míč 35 cm45 – 55 cm – míč 45 cm56 - 65 cm – míč 55 cm66 - 80 cm – míč 65 cm81 - 90 cm – míč 75 cm Podle velikosti postavy: 80 - 110 cm – míč 30 cm110 – 140 cm – míč 45 cm140 – 155 cm — míč 45cm150 – 165 cm — míč 55 cm160 – 180 cm — míč 65 cm175 – 190 cm — míč 75 cm185 cm a víc — míč 85 cm V úvahu berte i vaši váhu. Pokud například vážíte nad 100 kilo užijete širší průměr balónu kvůli většímu prosednutí. V případě, že máte nadváhu, držte se horní hranice výškového rozpětí, například při váze 48 kg na 150 cm je správnou volbou míč o průměru 45 cm, pokud při této výšce vážíte 80 kg,vyberte míč 55 cm široký.

3 důvody proč prodáváme Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

Jakub Tíkal, Malá Roudka:
Hodnotím jakožto zahradní uživatel (porovnání). Celkově se jedná o roztomilý Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm s řadou zajímavých funkcí, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi kvituji jeho odolnost a možností přizpůsobit si ovládání svým potřebám.

Nikol Šichorová, Libenice:
Dobře skladný. Lehce použivatelný a snadno lze s ním pohybovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou mobilitu. Objednala jsem si tento výrobek k vystoupení na rodinných akcích a oslavách. Jsem zatím hodně spokojená a tuším,že bude vše i budoucnu v pořádku. klidně doporučuji pro všechny,kteří rádi mluví a nemají konzultace,protože prostřednictvím mluveného základu je možné plnit si své sny....

Josef Michut, Zádub-Závišín:
Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm jsem si koupil především z důvodu, že byl levný. Nejsem zrovna při penězích, spíš se musím pečlivě dívat, kolik co stojí, takže cena byla pro mě rozhodující. Nečekal jsem moc kvalitní materiály, ale prodejce mě mile překvapil. Prvotřídní, funkční věc. Za přijatelnou cenu hodně muziky, jak se říká. Příteli, který mě k nákupu přiměl, jsem poté z vděku dopřál láhev rumu, protože mi doporučením udělal vážně neuvěřitelnou radost.

Radim Borza, Jaroslavice:
Dělali jsme si s chlapama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet potřebnou sílu. Klasicky jsme se špičkovali, až nějakej kluk trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší dobu, takže jsem mu ho jenom mohl schválit. Včera mi posílal e-mail, že děkuje, už Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm má v koupelně také a pochválila ho i manželka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

Kristián R: funkční výrobek

Eliška P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kristýna P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Linda K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vanesa K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Gymnastický míč MOVIT - fialová - 65cm

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt