Gymnastický míč Movit růžový 65 cm

Gymnastický míč Movit  růžový 65 cm

Gymnastický míč Movit růžový 65 cm

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Gymnastický míč Movit růžový 65 cm. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Gymnastický míč Movit růžový 65 cm a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 558 Kč
Naše cena: 372 Kč Ověřit dostupnost

Gymnastický míč - růžový, 65 cm Gymnastický míč neboli gymball už je dnes běžnou součástí mnoha domácností. Využijete ho k posilování břišních a zádových svalů, pomáhá snížit napětí organismu a aktivovat klouby. Je vynikající pomůckou k relaxaci a v neposlední řadě si ho oblíbily také maminky s malými dětmi, kterým gymball pomáhá ke správnému motorickému vývoji.   Technické údaje: Průměr: 65 cm Hmotnost: 1,15 kg Barva: růžová Nosnost: 300 kg   Balení: 1 x gymnastický míč 1 x pumpička   Jak vybrat velikost gymnastického míče? Podle délky paže od ramene ke konečkům prstů: do 45 cm – míč 35 cm45 – 55 cm – míč 45 cm56 - 65 cm – míč 55 cm66 - 80 cm – míč 65 cm81 - 90 cm – míč 75 cm Podle velikosti postavy: 80 - 110 cm – míč 30 cm110 – 140 cm – míč 45 cm140 – 155 cm — míč 45cm150 – 165 cm — míč 55 cm160 – 180 cm — míč 65 cm175 – 190 cm — míč 75 cm185 cm a víc — míč 85 cm V úvahu berte i vaši váhu. Pokud například vážíte nad 100 kilo užijete širší průměr balónu kvůli většímu prosednutí. V případě, že máte nadváhu, držte se horní hranice výškového rozpětí, například při váze 48 kg na 150 cm je správnou volbou míč o průměru 45 cm, pokud při této výšce vážíte 80 kg,vyberte míč 55 cm široký.

3 důvody proč prodáváme Gymnastický míč Movit růžový 65 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Gymnastický míč Movit růžový 65 cm

Denisa Hostášková, Těchařovice:
Často jsem si říkala, jak to moje přítelkyně dělá, že jí to tak sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou jen hormony, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se záchvatem mi o Gymnastický míč Movit růžový 65 cm pověděla. Aplikuje ho už pět let a je zcela spokojená. Tedy já nemám na co vymlouvat se, jdu taky do toho. Mají perfektní obchod, na kterém si ho klidně objednám.

Dominika Ochová, Záměl:
Protože jsem ženská, tak se vždy koukám na víc aspektů, co chce nejen Gymnastický míč Movit růžový 65 cm, ale i eshop poskytnout. Tím myslím pro příklad cenu, zabalení výrobku, rychlost zaslání, vzhled výrobku a důležitá je pro mne komunikace. A můžu říct, že se vším tímto jsem byla maximálně spokojená. Cena je v levná, balení bylo v klidu, žádné přehnané omotávání páskou nebo nevím čím a zaslání bylo do dvou dnů. Celkově můžu jen doporučit!

Jakub Hasík, Útěchov:
Jak jsem spokojený s Gymnastický míč Movit růžový 65 cm? Určitě objednávající dostane to, co si objedná. Co se týká objednání přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí široký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Denisa Skulová, Vlčice:
Gymnastický míč Movit růžový 65 cm jsem si pořídila na tomto e-shopu. A jaká je má zkušenost? Já i mnoho jiných uživatelů hodnotíme kladně malou spotřebu, slušné příslušenství, nehlučný chod. Co ale nebylo k nalezení, byl návod na použití v rodném jazyce, a některé díly není možné repasovat. Obecně celkově hodnotím jako vynikající.

Aneta Jančurová, Milešovice:
Tak tohle je celkem boží! Nevím, čím to je, ale tato Gymnastický míč Movit růžový 65 cm je vážně skvělý, a hodně mi pomohl. Týden jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádek, ať jej taky zkusím, a teď najednou nevím proč jsem tolik bála se. Tohle jasně musí mít v kanceláři každý, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej otestoval a teď mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení Gymnastický míč Movit růžový 65 cm

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze Gymnastický míč Movit růžový 65 cm

Lucie G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Valerie T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Oliver F: 110 % spokojenost

Michaela D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anna K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Gymnastický míč Movit růžový 65 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Gymnastický míč Movit růžový 65 cm

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt