Míč Overball - 25 cm

Míč Overball - 25 cm

Míč Overball - 25 cm

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Míč Overball - 25 cm. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Míč Overball - 25 cm a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 288 Kč
Naše cena: 192 Kč Ověřit dostupnost

Míč OVERBALL o průměru 230 mm je vyrobený v Itálii. Jedná se o míč, vyrobený z těch nejkvalitnějších a odolných materiálů, syntetické pryskyřice. Je výbornou rehabilitační pomůckou i pomůckou pro fitness cvičení.  Technické informace: Průměr 230 mm Vyrobený v Itálii Syntetická pryskyřice Dodáváme v metalické barvě žluté, modré a červené. Nosnost míče, je 150 kg. Barvu prosíme specifikovat v poznámce objednávky. Obsah balení: 1 x Míč

3 důvody proč prodáváme Míč Overball - 25 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Míč Overball - 25 cm

Petra Lajvrová, Bystré:
Tento Míč Overball - 25 cm samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala hned čtyři kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Vzhled i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl žádný zádrhel. Používám je střídavě a pořád vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i nadále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, protože zatím fungují 100%.

Jan Večeřílek, Radkovy:
Po zakoupení prvního kusu této značky, jsem byl docela nadšený. Na chvilku jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale díky tady toho Míč Overball - 25 cm jsem se k ní vrátil a musím napsat, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, posunuli se velmi dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla krapet vyšší, ale u takhle kvalitního produktu mi to nevadí. Za dokonalý produkt si rád zaplatím.

Petra Heřmanská, Myslkovice:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Grandiózní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila kačky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s Míč Overball - 25 cm spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím časem taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se domů hodí vždy.

Matěj Sus, Podluhy:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. Míč Overball - 25 cm je velmi hezký, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro bratra. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

David Vopěnka, Káraný:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen omylem přes jednu webovou reklamu. Když jsem si prohlédl popis, napadlo mě, že by nemusel být nešikovný, proto jsem si jej nechal doručit. Přiznám se, nevěřil jsem hodně, že by váš Míč Overball - 25 cm mohl být tak dobrý, ovšem design předčil mé očekávání. Ačkoliv s nákupy přes internet nemám mnoho dobré zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy přiměřené ceny, za tenhle nákup dávám stoprocentně palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení Míč Overball - 25 cm

hodnocení 5/5 od 68 hodnotících

Diskuze Míč Overball - 25 cm

Markéta U: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kristián H: Přišlo to celkem rychle

Petra P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Magdaléna N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Richard O: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Míč Overball - 25 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Míč Overball - 25 cm

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt