MOVIT Fitness sada Expander

MOVIT Fitness sada Expander

MOVIT Fitness sada Expander

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba MOVIT Fitness sada Expander. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali MOVIT Fitness sada Expander a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 1259 Kč
Naše cena: 839 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT Fitness sada Expander   Fitness sada MOVIT je velice úsporným řešením domácí posilovny. Nemáte prostor na posilovací stroje? Zpevněte si svaly rukou, břicha, hýží i nohou pomocí této jednoduché soupravy.   Technický popis: švihadlo: 270 cm (nastavitelná délka) nastavitelný pružný expander: 5 jednotlivě vyjímatelných částí s bezpečnostním klipsem posilovací tyč: 64 cm     Obsah balení: 1 x švihadlo 1 x elastický expandér 2 x posilovač rukou 1 x posilovací pružinová tyč  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Fitness sada Expander

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Fitness sada Expander

Sára Zudová, Řevničov:
Tento MOVIT Fitness sada Expander u této firmy bych se stoprocentně nebála znovu zakoupit. Cením si možnosti definování individuálních poznatků a taktéž možnost volby jiných variant. Materiál, cenové rozpětí, manuál naprosto v pořádku, pouze mě trochu nevyhovovala domluva s prodejem. Produkt, který měl přijít do 7 dní, měl zpoždění. A e-shop mě odkázal na zásilkovou službu s tvrzením, že oni ho zaslali v pořádku, včas. Docela škoda.

Tobiáš Cinka, Doubek:
Koupili jsme MOVIT Fitness sada Expander pro kamaráda jako dárek k svátku. Zpočátku to bylo teda z srandy. Když jsme se potom po pár týdnech znovu viděli, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím překvapil. Doma jsem si sednul k počítači a už ho mám taky.

Denis Šuranský, Litvínovice:
MOVIT Fitness sada Expander jsem si pořídil hlavně proto, že byl levný. Nemám teď moc peněz, spíš se musím vždy ubezpečit, jak je co drahé, takže cenová dostupnost byla pro mě klíčová. Neodhadoval jsem moc kvalitní materiály, ale prodejce mě skutečně překvapil. Kvalitní, šikovná věcička. Za nízkou cenu hodně muziky, jak se říká. Kolegovi, který mě o něm informoval, jsem poté z vděku koupil láhev kvalitního pití, protože mi tím udělal opravdu velkou radost.

Štěpán Cába, Čankovice:
Na tento model jsem narazil náhodně a oslovil mne jak cenou, tak napsanými vlastnostmi. Do čtyř dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té chvíle ho prakticky nepustím z ruky. Je to fajn MOVIT Fitness sada Expander, který dělá spolehlivě svůj účel. Oceňuji hlavně jeho dostupnost a způsob zpracování. V tomto eshopu nekupují prvně, takže za mě jasná volba.

Marek Rančák, Horní Čermná:
Když už si něco objednávám, tak si přeji, abych měl jistotu, že mi k tomu nabízejí taky zdarma službu, objednání přes web, potencionální možnost vrácení výrobku a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Několikrát jsem se napálil a nedůvěřuji každému. Zde mě ale nezklamali, byla to skutečně hodně dobrá volba. Je příjemné vědět kde dělají svojí práci dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Fitness sada Expander

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze MOVIT Fitness sada Expander

Michaela L: Tento MOVIT Fitness sada Expander jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Emma F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Anežka J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michaela O: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Roman K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Fitness sada Expander. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Fitness sada Expander

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt