MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 914 Kč
Naše cena: 609 Kč Ověřit dostupnost

Cvičení vás musí především bavit, na to už dávno přišli odborníci na fitness a zdravý životní styl. Taková masážní Hula Hoop obruč zajistí v dokonalé míře oboje. Nejenže je maximálně účinná (tedy pokud dodržujete zásady pravidelného cvičení), ale cvičení vás bude fakt bavit. Nasmějete se a zároveň zacvičíte, no není to super? Vaše tělo, bude příjemně promasírováno, vy se budete cítit výborně. Přitom stačí tak málo, žádná posilovna, žádné nucení k pohybu, jen hra a masáže. Obruč je konstruována na bázi integrovaných magnetů, se silným magnetickým polem, tyto působí na energetické body v těle a podporují tzv. Qi. Vyzkoušejte i vy a buďte stejně nadšeni jako naši zákazníci, kteří si již produkt zakoupili. Upozornění! Z počátku při intenzivním kroužení způsobí otlaky a modřiny.   Technické údaje: materiál: PE barva: modrá + růžová 48 x masážní body s magnety průměr: 103 cm 8 výsečí: rozměry: 3,5 x 7,3 cm   Obsah balení: 1x hula obruč    

3 důvody proč prodáváme MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Johana Melcerová, Krásná Hora:
MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů je velmi hezký a šikovný. Velmi doporučuji. Cena je rovnoměrná kvalitě. Nemyslím si však, že si si připlatíte, dostanete něco lepšího. Pokud ano, já jsem s tímto zbožím proto spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně báječný kus, který umí hodně věcí a za tu cenu umí vše, co potřebuji.

Valerie Háková, Roudná:
Já osobně nemám s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů své vlastní zkušenosti, pořídila jsem ho mamince. Volba na něj padla hlavně proto, že měl online velmi kladné recenze a protože pár známých si ho taky pořídilo. Máma, navzdory tomu, že byla zprvu trochu rozpačitá, si zboží nyní velmi cení. Pokaždé, když k ní přijedu, tak o něm mluví a je vážně nadšená.

Hana Pecholtová, Brumov-Bylnice:
Miluji barvu MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Kupuji už ho mnoho roků, ale tato novinka mi přijde zatím nejlepší. Přátelé je z toho překvapená. Také jsem jej doporučila kamarádkám a mé mamince, taky ho začaly užívat a zatím slyším samou {chválu|pochvaly). Doufám, že mě tedy zboží uspokojí. Vyzkoušela jsem už všechny řady a marně hledám mou nejskvělejší. Všechny jsou hezké. Z této řady objednáváme více produktů a jsou vážně dobré. Když je náhodně nenajdu a zakoupím něco podobného, jsem zklamaná.

Karel Lintner, Libouchec:
Tahle MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů jsem si zvolil, protože je za méně jak čtvrtinovou cenu než obdobné kousky na jiných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Antonín L: tak jsem to dostala aje to super

Amálie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Pavel V: Přišlo to celkem rychle

Sebastian F: Jsem ráda, že to mám

Kateřina M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt