Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba Movit Posilovací inverzní lavice. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali Movit Posilovací inverzní lavice a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 6095 Kč
Naše cena: 4063 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu.Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení.   Celkové rozměry : 203 x 65,5 x 152,5 cm Ve složeném stavu: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelný: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Nosnost:145 kg Prostorově úsporný, skládací Obsah balení:   1 x Posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme Movit Posilovací inverzní lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Movit Posilovací inverzní lavice

Denisa Zapalačová, Přívrat:
Jsem spokojená, vše bylo rychlé, od objednání do doručení a v nejbližší době si objednám ještě jednu Movit Posilovací inverzní lavice, do bytu. Ta první byla na chalupu. Vyhovuje mi její šířka .Ještě jednou děkuji Báječný den

Nela Matlachová, Dobročkovice:
Když už tady Movit Posilovací inverzní lavice recenzujete, já se musím ozvat. Pořídila jsem si ho nejdříve shodou náhod. Toužila jsem si pořídit něco jiného, ale nebylo dostupné, proto jsem hledala jiné řešení. A poměrně se štěstím jsem našla tento produkt. No a od té chvíle si nepořizuji jinou věc. Tohle je jednoduše top kvalita za příznivou cenu, pohodová doprava a opravdu milý přístup prodávajícího. Potřebujete nad víc?

Hana Kašoková, Třebovle:
Nejsem zvyklá kupovat na webu. Jsem žena, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tento Movit Posilovací inverzní lavice nabízeli za levnou cenu a slíbili okamžité doručení, tak jsem se rozhodla. A můžu sdělit, že jsem spokojená, že to tak skončilo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela nikde šmajdat, ale byl mi model zaslán opravdu rychle, perfektně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Jednoduchý a přehledný eshop je největší plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2018.

Hodnocení Movit Posilovací inverzní lavice

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze Movit Posilovací inverzní lavice

Rozálie Č: nemá chybu

Aneta G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kristýna H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Emma J: já jsem to prostě chtěla

Zuzana K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Movit Posilovací inverzní lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Movit Posilovací inverzní lavice

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt