MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba MOVIT Posilovací lavice. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali MOVIT Posilovací lavice a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 6066 Kč
Naše cena: 4044 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice Movit   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: Celkové rozměry: 203 x 65,5 x 152,5 Rozměry balení: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelná: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Výška (asi 45 ° nad hlavou): 209 cm Nosnost: 130 kg Prostorově úsporný skládací Obsah balení: 1 x posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací lavice

Petra Seichterová, Hroznatín:
Tento MOVIT Posilovací lavice u této společnosti bych se stoprocentně nebála opět zakoupit. Jsem vděčná za navržení vlastních poznatků a navíc objednání odlišných typů. Kvalita, cenové rozpětí, manuál zcela v pořádku, jen mě mírně nesedla domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit za týden, měl zpoždění. A e-shop se vymlouval na dopravní společnost s tím, že oni ho odeslali obratem, včas. Docela škoda.

Kristián Kopička, Lidice:
Když už si něco kupuji, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky spolehlivý službu, zakoupení přes internet, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší dodání. Několikrát jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Tady mě ale udělali radost, byla to skutečně moc dobrá volba. Je příjemné znát kde dělají svou práci dobře.

Pavel Elicer, Hraběšice:
MOVIT Posilovací lavice jsem si zakoupil hlavně z důvodu, že byl cenově dostupný. Nepatřím k bohatším, naopak se musím vždy dívat, kolik co stojí, tudíž cenovka byla pro mě rozhodující. Neodhadoval jsem moc dlouhou trvanlivost, ale výrobek mě velmi překvapil. Prvotřídní, funkční věc. Za přijatelnou cenu hodně muziky, jak se říká. Kolegovi, který mi ho doporučil, jsem poté za odměnu dopřál láhev kvalitního pití, protože mi svým tipem udělal skutečně neuvěřitelnou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Posilovací lavice

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací lavice

Kristýna K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Simona Š: Tento MOVIT Posilovací lavice jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Alena K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sofie Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Karel H: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací lavice

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt