MOVIT Posilovací stroj

MOVIT Posilovací stroj

MOVIT Posilovací stroj

Nejlepší dárky pro ženu naleznete v diskuzi, třeba MOVIT Posilovací stroj. Přečtete si recenze a zkušenosti ostatních co darovali MOVIT Posilovací stroj a jaký to mělo úspěch. Udělejte radost s dárkem Vaší ženě!

Běžný prodej: 2108 Kč
Naše cena: 1405 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací stroj MOVIT Movit posilovací stroj umožňuje jedinečný klouzavý pohyb nohou do stran, kombinovaný s působením gravitace. Během cvičení zapojíte velmi intenzivně práci svalstva nohou, hýždí a břišních svalů. Pomůže vám vytvarovat sexy nohy i bříško. Uvidíte, že cvičení na posilovacím stroji je velmi snadné, a navíc i zábavné.  Pomůže Vám  docílit vysněné postavy, zeštíhlíte a zpevníte nohy, zadeček i bříško. Je perfektním a rychlým řešení pro posílení Vašich nohou a těla! Jednoduchý obloukový pohyb zvládne opravdu každý, používání a cvičení na posilovacím stroji MOVIT je tak snadné! Navíc při cvičení dochází k posílení kardiovaskulárního systému a cvičemím aktivujete svůj metabolismus.   Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: rozměry: 64 - 99 x 46 x 106 cm   rozměry: 63 x 43 x 28 cm šířka rukojeti: 11,5 cm nosnost: 110 kg rozměry základní desky: 12,5 x 33 cm ROHS, CE Obsah balení: 1 x posilovací stroj MOVIT 1 x německý montážní návod  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací stroj

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací stroj

Kamila Bořutová, Štěměchy:
Snažila jsem se potěšit svého přítele vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala prodejce, ve kterém jej zakoupím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu chytře. Prodavač e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný MOVIT Posilovací stroj mají skladem a pošlou jej do druhého dne, děda byl z dárku překvapen a já jsem moc ráda, že jsem nešlápla vedle.

Michal Panáček, Nový Ples:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl pořídit levnější MOVIT Posilovací stroj, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším modelem a jsem za to opravdu rád. Kamarád si koupil tedy dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes půl roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Ema Stryjová, Velká Buková:
Dlouze jsem váhala, jestli€zda si mám MOVIT Posilovací stroj pořídit. Cena se mi zdála dost vyšší a jsem celkem opatrná. Když mně zakoupení schválil i manžel, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej doručila za tři dny a mé počáteční překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z balíčku a otestovala. Prostě to nemá vadu a když mi otec řekl, že mi jej proplatí a daruje k narozeninám, měla jsem hned moc hezký den.

Martin Šalamon, Valtrovice:
Vzhledem k tomu, že mi MOVIT Posilovací stroj přestal fungovat, musel jsem zakoupit si další. Rozdíl mezi klasickým a online obchodem byl jak v ceně, tak době dodání a v neposlední řadě ve službách. Navzdory tomu, že mi je milejší osobní setkání a možnost si MOVIT Posilovací stroj osahat, tentokrát jsem volba padla službu e-shopu. Svého rozhodnutí nemám proč litovat a tento eshop si vážím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Posilovací stroj

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací stroj

Karolína M: Ideální k osmnáctinám :)

Kamila S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adéla K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikolas D: Jsem ráda, že to mám

Roman V: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací stroj. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací stroj

Nahoru

info @ darkyprozenu.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt